ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

Упродовж тижня виділили землю 68 учасникам АТО з Хмельниччини. Окрім того, на Хмельниччині затверджено 40 проектів землеустрою, загалом по Україні – 269 проектів. За тиждень відведено 872 земельних ділянок загальною площею 777,4 гектара. Раніше у Держгеокадастрі наводили дані, що в області бажають отримати землю 1136 учасників АТО.

На хмельницькому ринку незаконно продавали 84 кг риби і 2,9 кг раків. Правопорушники продавали рибу без сертифікатів якості та накладних, а також раки, вилов яких тимчасово заборонений. На них складено 4 адміністративних протоколи за частиною першою статті 88 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення порядку придбання чи збуту об’єктів тваринного або рослинного світу, правил утримання диких тварин у неволі або в напіввільних умовах).

Майже 5 відсотків хмельничан хворіють на цукровий діабет. У структурі ендокринних захворювань ця недуга посідає основне місце ( 70-80%).

Михайло Василишин: “У розвинутих країнах кількість хворих на діабет складає 24 % від загальної популяції. В Україні це 2,5 % від усієї чисельності населення. В нашому місті – 4,4 % мешканців страждають від цієї недуги. З віком частота цукрового діабету зростає, досягаючи в осіб старших 65 років 7-8 %”.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.