У Кам’янця-Подільського з’явилось ще одне місто-побратим

Сьогодні відбулось урочисте підписання Договору про співпрацю між в Кам’янцем-Подільським та румунським містом Сірет. Очолював делегацію наших сусідів примар (мер) міста Сірет Адріан Попою. Захід відбувався в міській Ратуші.

Міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич наголосив, що з румунським містом співпрацює вже 4 роки та за цей час «склалися дружні відносили підтверджені роками». Між новими містами-побратимами планується налагодити співпрацю у культурній та економічній сфері. Зокрема, Андріан Попою сказав, що планує спільно з Кам’янцем брати участь у європейських грантових програмах.

Фото Дмитра Шеремети, НГП

Фото Дмитра Шеремети, НГП

Також примар Сірету запросив кам’янецьку делегацію 17-18 вересня у Чернівці, де проходитиме україно-румунський бізнес форум, співорганізатором якого він є.

Не обійшлось і без традиційних подарунків: румуни подарували Сімашкевичу та його заступнику народний вишитий рушник, декоративну тарілку із зображенням визначних місць Румунії та пляшку вина.

Нагадаємо, що у Кам’янця-Подільського є ще одне румунське місто-партнер – Залеу.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Тільки у нас місто, яке має населення 102 тисячі братається з восьмитисячним містечком. Це побратим для Летичева чи Ярмолинець, а не для Кам’янця. Румунські тарілки і вишивки – це взагалі в минулому український населений пункт. Прочитали б хоча би це перед тим, як щось писати: http://shovkovyishlyah.at.ua/index/rumunija/0-168#

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.