У Чернилевського закликають хмельничан вивісити на балконах квартир Прапор України до Дня Незележності

Виконавчий комітет Хмельницької міської ради звертається до хмельничан з проханням 22-24 серпня встановити Державний Прапор України на житлових будинках і балконах своїх помешкань.

Таке повідомлення з’явилося на сайті міської ради.

Також влада дала рекомендації керівникам установ, організацій і підприємств різних форм власності у ці святкові дні встановити Державний Прапор України на адміністративних приміщеннях, закладах освіти і науки, культури, охорони здоров’я, будівлях підприємств, установ та організацій усіх форм власності та забезпечити благоустрій прилеглої території.

Підприємцям області, зокрема, власникам магазинів, літніх кафе та ресторанів, у мерії радять у святкові дні послуговуватись музичною творчістю українських виконавців.

Разом з тим, міська влада нагадала лідерам політичних партій і громадських організацій, що від 2003 року у Хмельницькому побутує гарна традиція – відзначати головне державне свято без політичних гасел та символіки.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Де і хто бачить владу?Потрібно опустити прапори в память “Небесній Сотні”.Ці героЇ загинули не за цей режим-чмошників.Об,явити ТРАУР пороху.

  2. День независимости Украины наш праздник. Но в этом году конечно он особенный. Надо вспомнить всех кто погиб за эти 2 года, кто нас защищает от рашистской чумы. И не устраивать шабашей в виде концертов, танцев. Это цинично! Наши ребята в окопах! Отдают свои молодые жизни! На праздники рашисты, как правило, активизируются.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.