Валерія Лутковська знайшла порушення в діях мера Кам’янця-Подільського

Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська направила звернення до міського голови Кам’янця-Подільського Михайла Сімашкевича з вимогою надавати за потребою інформацію про вільні землі в місті.

Відповідний документ оприлюднив громадський активіст Володимир Кондрук.

В листі вказується, що на ім’я Сімашкевича надійшов запит з проханням надати інформацію про усі земельні ділянки комунальної власності в межах м. Кам’янця-Подільського, не наданих в користування, які можуть бути використані під забудову. У відповіді міська рада спочатку продовжила розгляд запиту, а потім повідомила «про неможливість надання запитуваної інформації у зв’язку з тим, що радою замовлено розроблення плану зонування міста».

Валерія Лутковська нагадала меру, що «уповноважені органи з питань містобудування та архітектури і центральний орган виконавчої влади…забезпечують відкритість, доступність та повноту інформації про наявність на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці земель державної та комунальної власності, не наданих у користування, що можуть бути використані під забудову…».

1

2

3

У підсумку Уповноважена з прав людини просить вжити заходів для створення запитуваної інформації на надання її скаржниці, а також вжити заходів з метою недопущення аналогічних порушень в майбутньому.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.