Гончар: щоб замінити систему для голосування, яка “працює на грані фантастики”, треба 1,5 млн. грн

Голова Хмельницької обласної ради Іван Гончар поскаржився депутатам на зношеність системи для голосування “Віче”.

Це сталося на сьогоднішній сесії облради після того, як “батьківщинівець” Василь Ваків попросив технічних працівників виводити на електронне табло голосування кожного депутата за проекти рішення. Його підтримала депутат Світлана Лікомська, сказавши, що її голосування на попередньому пленарному засіданні за Сатанівську селищну об’єднану територіальну громаду у підсумку не було враховане.

“Наша система для голосування працює на грані фантастики. Я навмисне не порушував питання про її заміну, щоб не будоражити суспільство. Між іншим, комп’ютери, за якими працюють в раді, – найстаріші в Україні. Якщо хтось з депутатів наполягає, давайте виділемо з бюджету кошти і закупимо таку систему, яка проводитиме фото і відеофіксацію робочого місця кожного обранця”, – сказав голова ради Гончар.

У коментарі “Незалежному громадському порталу” Іван Гончар зауважив, що вартість нової системи для голосування становить близько 1,5 млн. грн.

Так виглядають "пульти" для голосування депутатів облради. Фото Віталія Тараненка

Так виглядають “пульти” для голосування депутатів облради. Фото Віталія Тараненка

“В обласному бюджеті було достатньо лишок (на сьогоднішній сесії депутати перерозподілили декілька десятків мільйонів – НГП), щоб передбачити на заміну системи “Віче”. Ми свідомо не пішли цим кроком, оскільки на сході України триває війна і півтора мільйони будуть там більш кориснішими”, – пояснив він.

Високопосадовець додав, що діюча система для голосування “Віче” в сесійному залі облради вдвічі вичерпала свій термін експлуатації.

Loading...
Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.