Зведений загін з працівників внутрішніх справ знову відправився в зону АТО

Працівники зведеного загону УМВС Хмельницької області у складі 43 осіб в черговий раз відправились в зону АТО боронити цілісність держави. Найстаршому бійцю зведеного загону близько 50 років, наймолодшому – 23 роки.

Як зазначив начальник УМВС в Хмельницькій області Микола Семенишин, загін повністю забезпечений паливно-мастильними матеріалами та харчами.

“Зведений загін пройшов відповідне навчання. Вони проявили високу майстерність та допущені до несення служби. В основному для хлопців це не перше і не друге бойове хрещення. Сподіваємось, що рівно за 30 днів загін повернеться у повному складі”, – наголосив Микола Семенишин.

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Також він зауважив, що в забезпеченні зведеного загону брало участь не тільки Міністерство внутрішніх справ, а й керівники підприємств, громадські та волонтерські організації.

В залежності від особливості несення служби хмельницькі міліціонери в зоні АТО будуть охороняти громадський порядок, нестимуть службу на блокпостах та розкриватимуть злочини.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.