«Укроборонпром» замовив у хмельницьких підприємств продукції на 39 мільйонів гривень.
Державний концерн готовий до розширення співпраці і розширення списку партнерів від кількох десятків до сотень. Відповідний меморандум підписаний між керівництвом «Укроборонпрому» та головою облдержадміністрації, який виступатиме гарантом для хмельницьких підприємств.
На Хмельниччині на сьогодні 4 підприємства відносяться до «Укроборонпрому». За словами голови облдержадміністрації Михайла Загородного, це дало можливість з початку поточного року відкрити 850 робочих місць. Середня заробітна плата, яку отримують робітники, становить близько 4,5- 5 тисяч гривень. Завдяки податковим зборам обласний бюджет поповнився майже на 4 мільйони гривень.
Одним із підприємств, яке вже зробило перші кроки до співпраці із «Укроборонпромом», стало ПАТ «Укрелектроапарат. Це може дати можливість забезпечити роботою 40% підприємства. На сьогодні воно працює лише на 60% своїх можливостей. До співпраці запрошуються й інші підприємства, які зможуть ознайомитися із списком необхідної держконцерну продукції за допомогою електронного каталогу.
Мешканця Хмельниччини впіймали на Донбасі з боєприпасами.На блокпосту у Слов’янську працівники ДАІ зупинили автомобіль “Renault”. Під час огляду правоохоронці виявили у фургоні набої до автомата Калашникова. Як з’ясувалось, за кермом автівки перебував 51-річний житель Хмельницької області.
На місце події викликали слідчо-оперативну групу Слов’янського міськвідділу міліції. Споряджений магазин АКС з 17 патронами калібру 5,45 мм вилучили і направили на експертизу.
Як повідомили в управлінні ДАІ Донецької області, відомості за цим фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 263 “Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами” Кримінального кодексу України. Чоловікові загрожує позбавлення волі терміном від трьох до семи років.
Безногий інвалід з Хмельниччини малює ікони та розписує церкви. В селі Коритне, що на Білогірщині, мешкає талановитий художник-іконописець Микола Гнатюк.Чоловік народився у родині колгоспників. Коли хлопчику було шість років, сталося нещастя – у полі малий Миколка потрапив під машину. Медики врятували йому життя, та не змогли врятувати ноги.
Незважаючи на це, Микола Іванович не опустив руки і почав малювати. Вже в третьому класі його малюнок здобув перемогу на обласному конкурсі учнівського малюнка.
Зараз у арсеналі художника сотні робіт – пейзажі, портрети, картини, але найбільшу перевагу митець надає малюванню ікон, адже вважає, що ікони може писати лише людина з доброю душею і відкритим серцем, яка щиро вірує в Бога.
Улюблена ікона Миколи Івановича – Матір Божа Почаївська. Також художник допомагав оформляти іконостас для церкви у Київській області. Тоді він написав 17 ікон.
На даний час митець є інвалідом з дитинства І групи. Проживає одиноко, власної сім’ї не має, догляд за ним здійснює племінник.