На підприємствах Хмельниччини вироблятимуть продукцію для “Укроборонпрому”

Сьогодні підприємства Хмельниччини підписали меморандум з Державним концерном “Укроборонпром”. Цей меморандум забезпечує імпортозаміщення комплектуючих для українського виробничо-промислового комплексу, що раніше постачались з Росії.

“Підписання сьогоднішнього меморандуму між державним концерном “Укроборонпром” та підприємствами Хмельницької області означає, що ми забезпечимо населення новими робочими місцями. Близько 35 цивільних підприємств області вже розпочали співпрацю із заводами “Укроборонпрому”. До того ж теперішній стан економіки країни, зумовлює великі вкладення в обороноздатність держави”,- зазначив голова облдержадміністрації Михайло Загородний.

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Також він заявив, що не всі оборонні підприємства можуть виконати всі елементи самостійно. Раніше багато деталей вироблялось в Росії. Тепер імпортозаміщенням російської продукції займатимуться і підприємства Хмельниччини.

Окрім виробництва деталей, меморандум передбачає і ремонт механізмів, згідно з вимогами “Укроборонпрому”.

З березня цього року підприємства Хмельниччини, що вже співпрацюють з “Укроборонпромом”, створили в області 851 робоче місце з середнім рівнем заробітньої плати 4,5-5 тисяч гривень. Михайло Загородний сподівається, що з роширенням співпраці кількість нових робочих місць буде збільшена.

На сьогодні в Хмельницькій області є чотири підприємства, що належать до державного концерну “Укроборонпром” та 35 цивільних підприємств, що співпрацюють з ним. З підписанням меморандуму їхня кількість буде збільшена.

Голова правління ПАТ “Укрелектроапарат” Євгена Косковецька запевнила, що підприємство має дуже широкий спектр можливостей для виробництва найрізноманітніших деталей.

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

“Ми закупили обладнання, яке дозволяє випускати трансформатори європейського рівня. Загалом робимо продукцію такої якості, щоб нею можна було торгувати по всьому світу. Наше обладнання є універсальним – для “Укроборонпрому” ми можемо випускати будь-які деталі”, – наголосила вона.

Пані Косковецька зазначила, що до початку війни на Сході України половина продукції підприємства експортувалась в Російську Федерацію. Зараз досі залишається чинним один з контрактів, що був підписаний на три-чотири роки.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.