На підвідні газопроводи до сіл Кам’янеччини уряд виділить 6 млн. грн

Вчора відбулося термінове засідання постійної комісії Кам’янець- Подільської районної ради з питань прогнозування, бюджету і фінансів. Присутні розглянули невідкладне питання – про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік.

Така терміновість зумовлена тим, що у районі є цілий ряд населених пунктів, де завершено кількарічні роботи по будівництву вуличних газопроводів, витрачено значні кошти громадян, а підвідні газопроводи високого і середнього тиску не побудовано через брак фінансування цих робіт зі сторони НАК «Нафтогаз України».

Враховуючи численні звернення громадян, керівництвом районної ради неодноразово порушувалося це питання у владних кабінетах різного рівня. І, нарешті, проблема газифікації сіл Орининського напрямку зрушила з місця. Попри те, що питання йде у розріз з політикою держави до зменшення споживання газу, у Кабінеті Міністрів України підійшли з розумінням і перейнялися завершенням будівництва. З Фонду регіонального розвитку готові надати 6 млн. грн. на умовах співфінансування.

Комісія одноголосно прийняла рішення внести зміни до районного бюджету і спрямувати 608 тис. грн. коштів місцевих бюджетів для співфінансування прокладення підвідних газопроводів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.