У Хмельницькому запустили два нових тролейбуси за 8 млн 265 тисяч

Сьогодні у Хмельницькому запустили два нових тролейбуси луцької фірми “Богдан Моторос”.

Тролейбуси мають низьку підлогу та оснащені пандусами. У порівнянні зі старими тролейбусами нові “Богдани” споживають електроенергвї на 30-40% менше.

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Директор ХКП “Електротранс” Віктор Паламарчук зазначив, що на сьогдні зношеність тролейбусного парку 93 відсотки. Окрім того, він заявив, що на нових тролейбусах “Електронах”, що були запущені на маршрути ще у квітні, щоденниий пасажиропотік, а, відповідно, і виручка у півтора рази більша, ніж зазвичай. Новий “рогатий” може вмістити 101 пасажира, з них 34 сидячих.

Водій нового тролейбуса Василь Микитюк працює з 1996 року. Перед тим як сісти за кермо нового тролейбуса пройшов 20-годинне стажування.

“Керування старим і новим тролейбусами суттєво відрізняються. Тут є кондиціонер, є пандус. Для того щоб скористатись пандусом потрібно натиснути кнопку біля дверей, подається сигнал водію. Тоді я виходжу, витягаю пандус, людина заїжджає”, – розповідає водій тролейбуса Василь Микитюк.

Нові тролейбуси також обладнані безкоштовним Wi-Fi.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.