У Хмельницькому з початку року успішно працевлаштовано 7  із 43 учасників АТО

Від початку цього року до Хмельницького міського центру зайнятості звернулось 43 шукачі роботи, з числа військовослужбовців, які брали безпосередню участь в АТО, повідомляє сайт міської ради. Семеро з них вже працевлаштовані та успішно працюють на таких підприємствах міста: ТОВ “НЕЙЛ” – налагоджувальником холодноштампувального устаткування, ДП “НОВАТОР” – фрезерувальником та обрубувачем, ТОВ “Бембі”- механіком тощо. Іще двоє за направленням міського центру зайнятості набувають актуальних для місцевого ринку праці професій слюсаря з механоскладальних робіт та електрозварника на автоматичних та напівавтоматичних машинах. Гарантією їх працевлаштування після завершення навчання є укладені між центром зайнятості та роботодавцями угоди.

Іще троє за направленням міського центру зайнятості беруть участь в громадських роботах в Управлінні праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради, вони виконують роботи з оформлення та упорядкування документації, а також проведення роз’яснювальної роботи щодо надання субсидій жителям міста.

Loading...
Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.