Заступником мера Кам’янця став помічник нардепа Мельниченка

Сьогодні під час засідання Кам’янець-подільської міської ради депутати шляхом таємного голосування затвердили кандидатуру Дмитра Васильянова на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міськради.

Перед початком голосування голова депутатської фракції ВО «Батьківщина» Олександр Жильчук попросив оголосити 10-хвилинну перерву для консультацій. Після відпочинку заступник фракції Микола Розбам повідомив про «абсолютну підтримку кандидатури Васильянова.»

Міський голова Михайло Сімашкевич заявив, що обирати заступників – це його прерогатива і жодна інша кандидатура не підійде, адже для проходження всіх необхідних перевірок необхідно близько чотирьох місяців. Депутати прислухались до його слів та 29 голосами «за» затвердили нового заступника, лише 4 народних обранці «утримались».

Нагадаємо, що Дмитро Васильянов, головний лікар міської лікарні №1,  під час парламентської кампанії був довіреною особою нині народного депутата Володимира Мельниченка. Зараз ж він, згідно інформації з офіційного сайту Верховної Ради, є помічником-консультантом Мельниченка на громадських засадах.

Також кам’янецькі депутати затвердили оплату праці нову заму Сімашкевича. Так, окрім посадового окладу (2 793 грн.), йому передбачено 100 відсотків надбавки за високі досягнення у праці, з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років , 50% щомісячної преміальної доплати за сумлінне виконання службових обов’язків, одноразову премію у межах економії фонду оплати праці, одноразову матеріальну допомогу для вирішення соціального-побутових питань та допомогу на оздоровлення у розмірі середньомісячної заробітної плати.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.