У Хмельницькому цього року усиновили 22 дитини

На обліку в службі у справах дітей Хмельницької міської ради перебувають 42 дитини, які мають юридичні підстави для усиновлення, з них 32 – віком після 10 років, 9 – мають інвалідність або суттєві вади розвитку. Серед дітей, які підлягають усиновленню, багато таких, які мають братиків чи сестричок, розірвання родинних стосунків з якими законодавство дозволяє лише у виключних випадках. Більшість кандидатів в усиновлювачі бажають взяти в сім’ю маленьку дитину, віком до п’яти років.

Минулого року усиновлено 48 дітей, у цьому – 22. Причому спостерігається стала тенденція до значного зменшення кількості усиновлень іноземними громадянами. Зокрема, з усієї кількості у цьому році лише 9 дітей усиновлено за кордон.

Служба у справах дітей за місцем проживання усиновлювачів щороку протягом перших трьох років після усиновлення дитини, а далі – раз на три роки до досягнення дитиною повноліття перевіряє умови її проживання і виховання. За результатами перевірки складається звіт, в якому зазначаються відомості про стан здоров’я, фізичний та духовний розвиток дитини, стосунки в родині. Перевірка проводиться зі збереженням таємниці усиновлення.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.