Серед безробітних Хмельниччини більше половини складають жінки

За повідомленням Хмельницького обласного центру зайнятості на 1 серпня цього року кількість зареєстрованих безробітних становила 13,0 тис. осіб, в тому числі 276 осіб з числа внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО. Серед безробітних більше половини складали жінки, 39,9% – молодь віком до 35 років, майже кожен третій належав до осіб, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 39,9% зареєстрованих безробітних були сільськими мешканцями. Отримували допомогу по безробіттю 10,9 тис. осіб.

Станом на 1 серпня цього року кількість актуальних вакансій Хмельницької обласної служби зайнятості становила 694 одиниці.

У середньому на одну вакансію претендувало 19 осіб, у тому числі серед робітників з обслуговування технологічного устаткування – 16 осіб, кваліфікованих робітників з інструментом – 9 осіб, без спеціальної підготовки – 32 особи, працівників торгівлі та сфери послуг – 11 осіб, серед технічних службовців – 71 особа та кваліфікованих робітників сільського господарства – 30 осіб, серед професіоналів та законодавців, вищих державних службовців, керівників, менеджерів, відповідно, 58 та 27 осіб, серед фахівців – 23 особи.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.