Як піднімали над Хмельницьким національний прапор у далекому 1989 році

День Прапора ми відзначаємо 23-го серпня. Тоді в далекому 1991-му до Києва привезли синьо-жовтий стяг, що майорів над Білим Домом у Москві під час путчу. І занісши в залу Верховної Ради, піднесли над куполом Українського парламенту.

Ця дата є символічною і для нашого обласного центру. Адже за два роки до того у 1989-му 23-го серпня Василь Рибак – голова місцевої філії  Української Гельсінської спілки вже  вдруге  підняв синьо-жовтий прапор над Хмельницьким. Це була  акція пам’яті – протесту Бо у цей день 23 серпня 1939-го року був підписаний пакт Молотова – Ріббентропа, що фактично означив початок Другої Світової війни…

1

На той час може десяток людей в Хмельницькому знали про цей жахливий зговір комуно-фашистських вождів, що поділили між собою Європу, а може і ні.

Я – точно не знав. Вірніше, – вже взнав…  від Василя Рибака. Пам’ятаю, як біля кінотеатру Чкалова (нині кінотеатр Шевченка)  Василь разом з братом Валерієм розповсюджували листівки, де було зображено єднання СЄРПА І МОЛОТА зі СВАСТИКОЮ  і написано «Пакт Молотова – Ріббентропа». То якась екзальтована тітонька мало їх обох не порозривала на шматки, – довелося самому втрутитися і рятувати союзників – антикомуністів від розправи.

Так от – геБешники вдень і вночі не спускали очей з Василя, бо добре пам’ятали той першотравневий синьо-жовтий стяг над шістнадцятиповерхівкою. То був смачний ляпас місцевому КДБ, котрий вони не могли простити Василеві. І нутром відчували – Рибак на цьому не зупиниться і вчворить іще щось.  Тому «хвіст» за Василем невтомно мандрував назирці, де б той не був.

Рівно опівдні 23-го серпня 1989-го року на 16-ти поверхівці – де раніше був ЗАГС, знову, уже вдруге за рік замайоріло синьо- жовте знамено!!! Але цього разу «таваріщі» уже були на насторожі – відреагували майже миттєво. Коли Василь, прикріпивши знамено, хотів зійти, – гратовані двері на техповерх вже були закриті ззовні великим накидним замком..

Оперативність правоохоронців пояснювалася тим, що  Василь був не сам. На цю акцію взяв з собою приятеля, котрого вже давно запідозрив у співпраці з КДБ. Підозри виявилися правильними. Але  був прокол – він передав невірний час початку акції.

Дуже швидко  почув тупіт десятків пар ніг, лязкіт замка на дверях. І в наступну мить був скручений, повалений лицем вниз на синьо-жовтий прапор, що вже був зірваний та кинутий долі. Щасливий від такої удачі кадебіст товк Василя лицем об синьо-жовте знамено і примовляв: « Здохнєш, гад! Здохнєш сєйчас,  прямо здесь!…»

Рибака підхопили дужі руки опричників і почали заштовхувати у вентиляційну шахту. Невідомо чим би те усе закінчилося, але несамовито  з переляку заверещав приятель–стукач, що заховався у ліфтовій шахті.  «Стаять!!! Он нє одін», – скомандував начальник. Піймали за шкірку стукача – довго на нього дивилися, не розуміючи хто це і звідкіля той тут узявся..

Наступні дві доби Василь Рибак провів на Пушкіна 15…

А далі заговорили  про цю подію радіо «Свобода»  та  «Голос Америки». Дізнались про це і пригрозили вуличними протестами  РУХівці: – тоді це була малочисельна, але безкомпромісна і  непоступлива організація. Назрівав великий скандал з акціями громадянської непокори. Тихенько вночі, щоби ніхто не побачив, і не зустрічав, Рибака Василя випустили з буцегарні і той пішки вночі йшов додому до Олешина, озираючись, чи не йде хтось позаду…

P.S.  Яка усе-таки доля непередбачувана річ! – син отого кадебешника, що полював за Василем Рибаком,  добровольцем пішов на війну.  Геройськи бився і поліг, як ГЕРОЙ за Україну рік тому під Ілловайськом. Його останки  через півроку після загибелі  індентифіковані  через генну експертизу. І наразі ГЕРОЙ  вже спочиває  у рідній подільській землі…

 Шануймося, браття, держава у нас одна – Велика Україна. То є велике щастя – мати свою державу.

Досить ворогувати між собою заради чужинських інтересів, бо усі українці – то брати!

 

 Віктор Кліщ

Loading...
Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 26

 1. Вікторе! Як член тодішньої УГС мушу виправити тебе — то був ЖОВТО-СИНІЙ прапор! До того як та масонівська курва Чорновіл не заніс до ВР синьо-жовтого прапора, ми і думки не мали що якось може бути інакше ніж жовто-блакитний!
  І я добре пам’ятаю як разом з Рибаком ми доводили одному “вчителю з Тернопілля”, що має бути саме жовто-блакитний, приводячи як аргумент червоно-чорний прапор…

  Загалом, було б добре що Ви б пригадали історію коли мерія на чолі з паном Бухалом (під тиском Лева Бірюка) таки вивісила прапор над Хмельницькою мерією!

  • Сергійко, що ти носишся з цим Бірюком як вош з кожухом? Може це твій тато..?! Не примальовуй цій особі подвиги…
   Не роби з цієї особи героя… адже він героєм… ніколи не був! Гидко!

 2. Назаревич, ты бы лучше вспомнил или обратил внимания на то …. за какие ” геройские дела” Лев Бирюк получил от Януковича орден за заслуги… И, таких “героев” как он много на хмельниччине…напяливших вышиванки, закативших глаза и волающих…”Ще не вмерла…” До волались до самого краю…!!! Что они сделали для Украины…? Ничего хорошего!!!
  …”Они” (сексократы-прилипалы) влезли после провозглашения независимости во властные структуры, вовремя перекрасились и кровосисили страну приписывая себе геройские подвиги…которых никогда не было потому, что большенство из них были платной или дармовой агентурой спецслужб…
  Настали злые времена.., что не сексот… или стукач гебешный так сразу Герой… А истинных патриотов гебучая су…чья рать планомерно ликвидировала…под любым приводом фабрикуя “дела”…
  Бывшие политзаключенные, поднимавшие первый национальный флаг на хмельниччине ….где они сейчас…??? Один убит! Второй в эмиграции!

  • Пане Владе, як би там не було, але Лев Бірюк в тій час зробив дуже багато для Незалежності України. Так, ми тоді з Василем Рибаком та Валерою Кубіком робили УГС-УРП, але — як Ви пам’ятаєте — усіх об’єднював Народний Рух, лідером якого на Хмельниччині був Лев Бірюк — і дуже еффективним лідером!

   На що тут треба вважати?
   Що Національно-Визвольна Революція йде етапами.

   Першим етапом було здобуття Незалежності.
   Цей етап завершився успішно у тому числі потугами як і Василя Рибака, так і Лева Бірюка.

   Але то був лише Перший етап. Наступним етапом стало взмужіння нації, процес її Самоусвідомлення та Самовідбудови.
   Коли ми у 1992-му році на базі Варти Руха та інших організацій почали створення Соціал-Національної Партії України (тепер ВО СВОБОДА, “Патріот України” та Соціал-Національна Ассамблея) (і Українське Козацтво!) — нам казали — “—хлопці! Що Ви робите! Вже є Україна!” — а ми відповідали — “А нам потрібна Українська Україна!”…
   Вінцем цього етапу була Революція Гідності.
   І не всі герої Першого Етапу гідно пройшли другий етап.
   Нагадаю відомий всім лист “Левка Лук’яненка, Степана Хмари та інших” від липня 2004-го року на підтримку Януковича….

   Але Другий Етап ЗАВЕРШЕНО. Тепер “Слава Україні!” ми чуємо на шкільних лінійках від директорів шкіл і НАЦІЯ ВІДБУДУВАЛАСЯ. І тепер етап ЗАХИСТУ та ВІДБУДОВИ.
   І герої Другого Етапу вже пійшли в історію.
   Більш того — я, як засновник ВО СВОБОДИ (я особисто був на установчому з’їзді СНПУ у 1992-му році) — СТВЕРДЖУЮ, що свої завдання ВО СВОБОДА виконала і тепер має пійти в історію.

   Чому? Тому що коли раніше підіймалися дискусії саме про політичну програму — якою вона має бути — завжди казалося — ну от буде Україна українською — тоді і поговоримо.
   Але тепер ЦЕ ПИТАННЯ вже стає руба. Я НЕ БАЖАЮ бути з ЛІВАКАМИ бути в одній партії. А прокомуністична ідеологія Фаріон і тому подібних — вочевидь для всіх.

   Тому на теперішньому етапі важливим є створення СПРАВДІ ПРАВОЇ НАЦІОНАЛІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ.

   На справді сьогодні в Україні немає ЖОДНОЇ правої партії.

   Правий Сектор — лише Правий сектор тотально лівацького Українського Суспільства. Офіційно Правий Сектор сповідує ідеологію Степана Бандери — а він чітко був соціалістом.

   ВО СВОБОДА — на позиціях соціального націоналізму, який говорить що розумний та багатий українець має ділитися з своїм дурним та бідним братом-неробою… Хоча тут часто-густо і тема класового суспільства проходить — а то вже чітко комуністична ідеологія. (Фаріон, Ільницький, Міхальчишин — знаходяться чітко на позиціях марксизму ленінізму!)…

   ВО БАТЬКІВЩИНА та інші популісти (наприклад ударний шоколадовий фронт) — так само ліві, бо основа їх програми — так само як краще розділити те, що напрацюють багаті… Не розуміючи що власне ділити вже немає чого!

   РЕАЛЬНО ПРАВА ПАРТІЯ буде виступати під гаслами

   ОСОБИСТІСТЬ ПОНАД УСЕ!

   …тож далі буде. Історія продовжується.
   Тільки тут треба пам’ятати, що “бруд — це речовина не на своєму місці!”… Тож учорашні герої та патріоти на сьогодні цілком логічно можуть стати головними ворогами України.

   СЛАВА УКРАЇНІ!
   СЛАВА ГЕРОЯМ!
   СЛАВА СПРАВЖНІМ УКРАЇНЦЯМ!

   • Назаревич, ты смердишь гебистским дерьмом….Не посягай, , па…дло геб…учее, на истинных патриотов…Ты не достоин называть их имена!!! Ты никто!!!.Ты явно шалил стукачеством в былые годы…( аль нет ?!)а теперь прешься в герои со своей гебучей сранью. …обвиняете и обявляете патриотов Украины переживших политические репрессии …тюрьмы и лагеря… – главными врагами Украины!? Желаете и сейчас гноить их в тюрьмах и топить в крови приписывая себе их заслуги?!
    …Посмотрите на себя в зеркало…,!!! Вы и есть те самые подлые и смрадное враги ….возомнившие себя героями!!! ( правда, от вас прет душком. ..) Смердота!!!

 3. Сергей, вы, должно быть, хороший… человек, так и норовите сделать из сомнительных элементов очаровательных героев… которые совсем и не герои!!! Прекратите фантазировать, это вам не к лицу!!!
  ….кстати, вами почитаемый Валерий Кубик (как и ряд других упырей) никогда не был членом УГС, а скорее гебистским сексотом… и, поэтому не допускался бывшим политзаключенным советских тюрем , лидером УГС на хмельниччине Рыбаком на порог организации!
  Кстати, расскажите, Сергей о себе, что вы строили с В. Кубиком…Вы наверное перепутали организации с кем сотрудничали… ? Вас никто не видел и не знал!

  По части Бирюка хотел бы внести некоторое уточнение…, УГС была более радикальной организацией по этому, никакого объединения с НРухом Бирюка не было по определению…
  Сегодня развелось немереное количество чванливых “героев” задним числом…( трусливые герои через зад с буремной фантазией….) Обложили себя и своих корешей орденами, медалями, грамотами….а по сути в большинстве своем бывшие стукачи, сексоты …. и прочее уголовное отребья приписывающее себе и своим корешам героическое прошлое и настоящее… Будьте, в конце концов, людьми!!! Вы не герои! Вы прос …. рали все что было вам под силу… И ничего хорошего вы не сделали для процветания страны! Опомнитесь и знайте свое место…!
  Прославляйте страну не блудливыми словословием, а самоотверженным трудом, честностью, благодарностью достойным людям-патриотам… и будет вам счастье и процветание…

 4. Пане Вікторе, не може бути гебешний отприсок героєм України, тим більше добровольцем. Спростуйте інформацію!
  Ми знаємо (кілька років тому проголошувалося ЗМІ ( на хмельниччині), що ветерани НКВД та КГБшники разом з стукачами та сексотами проливали кров в боротьбі за незалежність української держави… винищували шпигунів, ворогів народу та антисовітчиків…серед цих ворогів був і УГСівець-антисовітчик Василь Рибак….який отримав по заслугам вже при незалежності…по повній програмі, що аж загуділо!!!… та перебуває в еміграціі…Не він підіймав перший національний стяг на хмельниччині, а кримінальний авторитет….П. (прошу ознайомитися з книгою українського правдолюбця, правдописця ,та героя Б.Теленька Теленька:..”Хроніки пересмішника”в якій героїзується кримінальний авторитет…Вірю в те що він не збрихав!!! Адже це притаманно окремій сьогоденій кагорті ” героїв”.

  • Тарас Возняк: Треба позбавити НКВДистів військових звань і пенсій, але влада боїться їхніх дітей та онуків

   Головний редактор часопису “Ї”, політолог Тарас Возняк в ефірі телеканала Еспресо проаналізував історичні спекуляції на крові й наявність “двох” історичних пам’ятей в Україні – пам’яті жертв і катів

   Маємо сумні роковини, з одного боку  –  це була перемога антигітлерівської коаліції, а з іншого боку – загинули десятки мільйонів людей.  Якою б мала бути власне українська пам’ять про цю найстрашнішу війну і чим вона би мала відрізнятися від пам’яті   російської?

   Треба ставитись з печаллю, з розумінням і з повагою до сторін, котрі брали участь в цій трагічній історії. ІІ Світова війна почалася 1939 року, про що в Росії забувають, але ми повинні розуміти, що в Росії працює не стільки російська, скільки совєтська схема. І ця істерія є не стільки віддаванням шани, не стільки складанням тої поваги, – скільки політичним інструментом, який дальше використовується.

   Я зараз спостерігаю, як канали, пов’язані з колишніми регіоналами, а це “Інтер”,  канал Шустера, 112, News One, – починають запускати ту саму істерію, яка запускалась, коли робили спроби український народ ділити на тих і на інакших, на “западенців”  й на “совєтів”.

   Тобто йдеться про інструмент “історичного розламу” в українській ментальності?

   Вони дальше пробують той інструмент використовувати, бо іншого інструменту – нема. В Росії вже залишився єдиний міф  – “про великую победу”, “дєдивоювали”. Але давайте підрахуємо, скільки має наймолодша людина, яка брала участь у війні в 45 році? 90 років.

   А часто бачимо 70 літніх ветеранів з якимись ювілейними брязкотельцями на грудях. І постає питання, а про яку війну йдеться? Чи може ви воювали в 68 році в Празі чи  в 56 в Будапешті душили народ. І тут є дуже багато питань.

   От власне, а яку протиотруту мала би запропонувати проукраїнська Україна? Бо ж люди, пов’язані з Кремлем, будуть і надалі вішати певні ярлики, заради спекуляції на історичних міфах.

   У даному випадку треба просто зберігати спокій – і вшановувати всіх. Просто виваженість і спокій, не впадати в істерії, не піддавати на ті істерії, не проявляти слабкостей. Бо ж провокатори будуть кидатися просто в очі, будуть робити  провокації. Ми ж добре пам’ятаємо, що відбувалося у Львові в 2009, 2010  та й у 2011 році, коли партія регіонів йшла до влади.

   Йдеться про штучне, але не менш ганебне побоїще-провокацію на Пагорбі слави?

   Абсолютно точно. І такі спроби, можливо у меншому масштабі, будуть робитися. Ми ж бачили другу річницю подій 2-го травня в Одесі, коли туди одразу прискакали товаріщі-регіонали на чолі з Новінським, колишнім нібито громадянином Росії.

   Чи в силах людських сполучити дві історичні пам’яті: пам’ять про УПА і пам’ять про воїнів Радянської армії.

   Безсумнівно це в силах людських, але цей процес здійснить час. Інша річ, що ми повинні дуже чітко відсікати всіх спекулянтів, дуже чітко давати їм відсіч. Бо дуже часто ми немовби соромимося, бо ж велика тема, істерикувати при цьому не випадає, але в той час провокатори дуже чітко б’ють на істерику, або на сентимент.

   От зараз  дуже  активізувалися ці всі канальчики. Вранці я дивився на канальчику Шустера, де витягнули якісь статті неначебто з американської преси, що хтось там прикрашає пам’ять про УПА, а дехто хоче приховати злочини.  Але чого це витягнулося сьогодні!? Чому не в лютому місяці, наприклад, чи чому не в січні?! Тому що чітко все підводиться під 9 травня. А насправді це велика трагедія людська.

   Як відзначають цю дату в Ізраїлі? А скорботою, тишею, просто тишею, тому що там війна йде нон стоп. Там війна, яка почалася в 40-50-х роках йде до сьогоднішнього дня. В Україні також йде війна, і в Україні влаштовувати чергові шабаші на кістках, – не можливо.

   Мало того, я  думаю, що багато хто буде намагатись затушувати реальну війну в Україні пам’яттю про Велику війну, ІІ Велику війну, бо була І Світова – перша велика війна. І це теж буде інструментом; слід це бачити, мовляв, війни великої немає, а є щось таке незрозуміле, вкотре будуть говорити про АТО, про громадянську війну чи  “непонятку”.

   А де межа компромісу!? Ми розуміємо, що солдатів треба вшановувати, тим більше загиблих солдатів, але ми розуміємо, що крім загиблих солдатів були люди, котрі стріляли їм в спину – йдеться про заградотряди НКВД і так далі.

   Безсумнівно були солдати, офіцери і генерали, котрі були на фронті, а був репресивний апарат Сталіна НКВД і війська НКВД. Навіть не окремі НКВД-исти, були цілі війська, котрі виконували абсолютно злочинну функцію, спочатку репресуючи весь Советський Союз, а потім стріляючи в спини солдатам.

   Згадаймо штрафні батальйони. Тому треба розібратися, хто був в НКВД, чи він є ветераном і чи Україна повинна платити їм пенсію за те, що вони репресували наш народ, чи десь там у Сандармоху  розстрілювали українську інтелігенцію.

   Таке відчуття, що влада не наважується піднімати цю тему, але ж наявність енкаведистів у так званих “пантеонах”, ображає пам’ять вбитих ними.

   Безсумнівно, ось навіть після розгрому нацистської Німеччини було чітке розділення на тих, що воювали в складі вермахту (котрий не був визнаний злочинною організацією, хоча є дуже багато запитань щодо багатьох дій вермахту), і тих, хто був в гестапо, СД, у репресивних нацистських структурах.

   Вони однозначно були злочинцями і повинні були  нести покарання. Вони мали нести покарання, а не визнаватись ветеранами. Хто покарав у нас енкаведистів? За ті мільйони жертв…

   Україна мала б бодай позбавити їх військових знань!?

   І звань і пенсій, –  без сумніву. Інше питання, що всі бояться, всі ж боягузи. Я не знаю жодного президента України, котрий відважився би на таке. Але бояться навіть не те гадюче кубло розворушити, але ж є ще інше  – суди і прокуратура,  – в нас навіть до таких примітивних речей відваги не вистарчає. Бо ж є дітки є і виявиться, що дуже багато впливових родин має такий сумний бекграунд.

   Дуже часто представники спадкових енкаведешних чи мгбешних родин далі лишаються у високій українській політиці. Вони не допустять, щоб скажімо їх діда чи прадіда, який служив в НКВД, позбавили його генеральського звання, нехай і посмертно.

   І не лише. Бо ж будуть наступні вибори і тут з’ясується, що чийсь  дід був у НКВД, в  розстрільних командах. Чи буде він обраний? Хоча наш народ потрафить і таких обрати. Але, все ж таки це серйозний аргумент. І це очищення повинне відбутися.

   Чому Федеративна республіка Німеччина стала демократичною країною, тому що там під пресингом  американців, британців і французів відбувся процес, що називається «денацифікація»  – тобто всі справи були переглянуті і кожен був названий. Відбулася маса судів, відбувалася  маса покарань після нацистської історії. У нашій країні “десоветизація” не відбулася. Хтось пам’ятає суд бодай над одним енкведистським мерзотником?

   Не було жодного.

   Тому цей гріх братовбивства тягнеться далі за нами. Тому ми ніяк не можемо з того ніяк вилізти. Ну добре, повмирали основні злочинці, ну тим не менше історично все одно треба сказати правду. Поки правда не буде сказана – цей гріх  буде над нами тяжіти і не буде нам давати спокою. Ми завжди будемо жити в такій напівбрехні- напівправді .І завжди будемо відчувати присмак болота у роті.

    

   Все по теміТарас Вознякдекомунізація9 травня

   facebook

   798

    twitter

   43

    google

   ЧИТАТИ ТАКОЖ

   12 ТРАВНЯ, 2016″Першопроходець” Луценко. Що потрібно знати про нового генпрокурора

   13 ТРАВНЯ, 20162 роки на дні. Чому економіка України почала рости

   body{margin:0;padding:0;overflow:hidden;line-height:0;}(function(){var g=this,l=function(a,b){var c=a.split(“.”),d=g;c[0]in d||!d.execScript||d.execScript(“var “+c[0]);for(var e;c.length&&(e=c.shift());)c.length||void 0===b?d=d[e]?d[e]:d[e]={}:d[e]=b},m=function(a,b,c){return a.call.apply(a.bind,arguments)},n=function(a,b,c){if(!a)throw Error();if(2

   var adData = {google_width: 300,google_height: 250,google_click_url: ‘https://www.googleadservices.com/pagead/aclk?sa\x3dL\x26ai\x3dCHJBffNw2V7WhNteGZtHus9gDtr_wz0Tysa_6-gKsAhABIKrswCNgpa6khqAjoAGm2s3BA8gBCeACAKgDAaoEkgJP0NinrjzG4Mu_J2ieCglRgdk0EfVLk194Q6AxjrGzdw4urvDcENDxso2bEw11g-d6DtC8erRH_KUokfcafwKWReLPHThMKpYV37dKrAjhJuJBRLSe_PkTpNW07OiwxapduLUKDN4fbJxxhPXTMdENnX66BjiunAAkU3X2fXMIxL_F_wh0mI27HR7mRre-5cY3i3s4bxDbJHFaN4BMTlWDoybeZJ2ncr4cRDBJ3LKaP5JncM3cB5rfpL0ssvjSfprq6TU6Lvi3yK68R8HQGeQQGzPuVPf_xsF1TNmiyyrQonyoTQb2lZYd7ymap1ScG0LK31nK5J5VuSTDnOpzSCU-CckoOhQgRn2uU5N_w98nVD8h4AQBiAYBoAYu2AYCgAfCpbI-qAemvhvYBwA\x26num\x3d1\x26cid\x3dCAASEuRogSWGnt6a7CMUKBMAnCMlBQ\x26sig\x3dAOD64_2QSCwFrhYcyB38U7kpPzawHZEa6A\x26client\x3dca-pub-8309773808661346\x26adurl\x3d’,google_ait_url: ‘https://googleads.g.doubleclick.net/pagead/conversion/?ai\x3dCHJBffNw2V7WhNteGZtHus9gDtr_wz0Tysa_6-gKsAhABIKrswCNgpa6khqAjoAGm2s3BA8gBCeACAKgDAaoEkgJP0NinrjzG4Mu_J2ieCglRgdk0EfVLk194Q6AxjrGzdw4urvDcENDxso2bEw11g-d6DtC8erRH_KUokfcafwKWReLPHThMKpYV37dKrAjhJuJBRLSe_PkTpNW07OiwxapduLUKDN4fbJxxhPXTMdENnX66BjiunAAkU3X2fXMIxL_F_wh0mI27HR7mRre-5cY3i3s4bxDbJHFaN4BMTlWDoybeZJ2ncr4cRDBJ3LKaP5JncM3cB5rfpL0ssvjSfprq6TU6Lvi3yK68R8HQGeQQGzPuVPf_xsF1TNmiyyrQonyoTQb2lZYd7ymap1ScG0LK31nK5J5VuSTDnOpzSCU-CckoOhQgRn2uU5N_w98nVD8h4AQBiAYBoAYu2AYCgAfCpbI-qAemvhvYBwA\x26sigh\x3dlML2NTtE0TM\x26label\x3d_AITNAME_\x26value\x3d_AITVALUE_’,redirect_url: ‘https://www.googleadservices.com/pagead/aclk?sa\x3dL\x26ai\x3dCHJBffNw2V7WhNteGZtHus9gDtr_wz0Tysa_6-gKsAhABIKrswCNgpa6khqAjoAGm2s3BA8gBCeACAKgDAaoEkgJP0NinrjzG4Mu_J2ieCglRgdk0EfVLk194Q6AxjrGzdw4urvDcENDxso2bEw11g-d6DtC8erRH_KUokfcafwKWReLPHThMKpYV37dKrAjhJuJBRLSe_PkTpNW07OiwxapduLUKDN4fbJxxhPXTMdENnX66BjiunAAkU3X2fXMIxL_F_wh0mI27HR7mRre-5cY3i3s4bxDbJHFaN4BMTlWDoybeZJ2ncr4cRDBJ3LKaP5JncM3cB5rfpL0ssvjSfprq6TU6Lvi3yK68R8HQGeQQGzPuVPf_xsF1TNmiyyrQonyoTQb2lZYd7ymap1ScG0LK31nK5J5VuSTDnOpzSCU-CckoOhQgRn2uU5N_w98nVD8h4AQBiAYBoAYu2AYCgAfCpbI-qAemvhvYBwA\x26num\x3d1\x26cid\x3dCAASEuRogSWGnt6a7CMUKBMAnCMlBQ\x26sig\x3dAOD64_2QSCwFrhYcyB38U7kpPzawHZEa6A\x26client\x3dca-pub-8309773808661346\x26adurl\x3dhttp://www.broadlink.com.ua/%23!contros/r0kj2’,destination_url: ‘http://www.broadlink.com.ua/#!contros/r0kj2’,link_target: ‘_top’,google_template_data: {‘adData’: [{‘creationContext’: ‘WORKFLOW:BURDOCK,TEMPLATE_SOURCE:AD_IDEAS’,’back2MCColor’: ‘0xffffff’,’back1MCColor’: ‘0x000000′,’clickTFBackColor’: ‘0x39abe9′,’clickTFTextColor’: ‘0xffffff’,’clickTFText’: ‘Узнать больше’,’product1MCImage’: ‘https://tpc.googlesyndication.com/simgad/13900610544501536736′,’logoMCImage’: ‘https://tpc.googlesyndication.com/simgad/13999579906954989009′,’text2TFTextColor’: ‘0x000000′,’text2TFText’: ‘Дистанционное управление через смартфон. Бесплатное ПО для iOS \x26 Android’,’text1TFTextColor’: ‘0xffffff’,’text1TFText’: ‘Умная розетка Broadlink SP CC’,’layout’: ‘suggestion_autolayout_V2_2′,’preU2Urls’: ‘true’,’product1MCImageWidth’: ‘360’,’product1MCImageHeight’: ‘626’,’logoMCImageWidth’: ‘175’,’logoMCImageHeight’: ’43’,’displayUrl’: ‘www.broadlink.com.ua/#!contros/r0kj2′,’destinationUrl’: ‘http://www.broadlink.com.ua/#!contros/r0kj2′,’mbfFontFamily’: ‘Arial’,’format’: ‘300x250_as’,’FLAG_client_side_flag_overrides’: ‘[{\x22name\x22 : \x22uses_octagon_sdk\x22, \x22value\x22 : true}]’,’versionInfo’: ‘7.3.2’}]}};if (window.onAdData) {onAdData(adData);}div,ul,li{margin:0;padding:0;}.abgcp{height:15px;padding-right: 0;padding-top: 0;padding-left: 10px;padding-bottom: 10px;right:0px;top:0;position:absolute;width:15px;z-index:9020;}.abgc{height:15px;overflow:hidden;position:absolute;right:0px;text-rendering:geometricPrecision;top:0;width:15px;z-index:9020;}.abgb{height:15px;width:15px;}.abgc{cursor:pointer;}.cbb{background-image: url(‘https://tpc.googlesyndication.com/pagead/images/x_button_blue2.svg’);background-repeat: no-repeat;background-position: top right;cursor:pointer;height:15px;width:15px;z-index:9020;}@keyframes attrkeyframe1 {0%, 45%, 100% {top:0px; visibility:visible;}50% {top:-15px; visibility:hidden;}95% {top:15px; visibility:hidden;}}@keyframes attrkeyframe2 {50%, 95% {top:0px; visibility:visible;}100% {top:-15px; visibility:hidden;}0%, 45% {top:15px; visibility:hidden;}}@-moz-keyframes attrkeyframe1 {0%, 45%, 100% {top:0px; visibility:visible;}50% {top:-15px; visibility:hidden;}95% {top:15px; visibility:hidden;}}@-moz-keyframes attrkeyframe2 {50%, 95% {top:0px; visibility:visible;}100% {top:-15px; visibility:hidden;}0%, 45% {top:15px; visibility:hidden;}}@-ms-keyframes attrkeyframe1 {0%, 45%, 100% {top:0px; visibility:visible;}50% {top:-15px; visibility:hidden;}95% {top:15px; visibility:hidden;}}@-ms-keyframes attrkeyframe2 {50%, 95% {top:0px; visibility:visible;}100% {top:-15px; visibility:hidden;}0%, 45% {top:15px; visibility:hidden;}}@-o-keyframes attrkeyframe1 {0%, 45%, 100% {top:0px; visibility:visible;}50% {top:-15px; visibility:hidden;}95% {top:15px; visibility:hidden;}}@-o-keyframes attrkeyframe2 {50%, 95% {top:0px; visibility:visible;}100% {top:-15px; visibility:hidden;}0%, 45% {top:15px; visibility:hidden;}}@-webkit-keyframes attrkeyframe1 {0%, 45%, 100% {top:0px; visibility:visible;}50% {top:-15px; visibility:hidden;}95% {top:15px; visibility:hidden;}}@-webkit-keyframes attrkeyframe2 {50%, 95% {top:0px; visibility:visible;}100% {top:-15px; visibility:hidden;}0%, 45% {top:15px; visibility:hidden;}}.attrframe0 {position:relative;animation:attrkeyframe1 11s infinite;-moz-animation:attrkeyframe1 11s infinite;-ms-animation:attrkeyframe1 11s infinite;-o-animation:attrkeyframe1 11s infinite;-webkit-animation:attrkeyframe1 11s infinite;}.attrframe1 {position:absolute;animation:attrkeyframe2 11s infinite;-moz-animation:attrkeyframe2 11s infinite;-ms-animation:attrkeyframe2 11s infinite;-o-animation:attrkeyframe2 11s infinite;-webkit-animation:attrkeyframe2 11s infinite;}.abgc img{display:block;}.abgc svg{display:block;}.abgs{display:none;height:100%;}.abgl{text-decoration:none;}.abgi{fill-opacity:1.0;fill:#00aecd;stroke:none;}.abgbg{fill-opacity:1.0;fill:#cdcccc;stroke:none;}.abgtxt{fill:black;font-family:’Arial’;font-size:100px;overflow:visible;stroke:none;}

   var abgp={elp:document.getElementById(‘abgcp2012917394’),el:document.getElementById(‘abgc2012917394’),ael:document.getElementById(‘abgs2012917394’),iel:document.getElementById(‘abgb2012917394′),hw:15,sw:110,hh:15,sh:15,himg:’https://tpc.googlesyndication.com’+’/pagead/images/abg/icon.png’,simg:’https://tpc.googlesyndication.com/pagead/images/abg/uk.png’,alt:’Реклама від Google’,t:’Реклама від’,tw:51,t2:’Google’,t2w:35,tbo:0,popuptext:”,att:’adsbygoogle’,ff:”,halign:’right’,fe:false,iba:false,lttp:false,umd:false,uic:true,uit:false,ict:document.getElementById(‘cbb’),icd:{“creatives”:[],”height”:250,”width”:300,”attribution”:{“user_feedback_data”:{“ad_feedback_text”:”Більше не показувати це оголошення”,”mute_icon_url”:”https://googleads.g.doubleclick.net/pagead/images/mtad/x_blue.png”,”pub_feedback_text”:”Оголошення перекриває сторінку”,”pub_feedback_icon_url”:”https://googleads.g.doubleclick.net/pagead/images/mtad/x_blue.png”,”conversion_url”:”https://googleads.g.doubleclick.net/pagead/conversion/?ai=CHJBffNw2V7WhNteGZtHus9gDtr_wz0Tysa_6-gKsAhABIKrswCNgpa6khqAjoAGm2s3BA8gBCeACAKgDAaoEkgJP0NinrjzG4Mu_J2ieCglRgdk0EfVLk194Q6AxjrGzdw4urvDcENDxso2bEw11g-d6DtC8erRH_KUokfcafwKWReLPHThMKpYV37dKrAjhJuJBRLSe_PkTpNW07OiwxapduLUKDN4fbJxxhPXTMdENnX66BjiunAAkU3X2fXMIxL_F_wh0mI27HR7mRre-5cY3i3s4bxDbJHFaN4BMTlWDoybeZJ2ncr4cRDBJ3LKaP5JncM3cB5rfpL0ssvjSfprq6TU6Lvi3yK68R8HQGeQQGzPuVPf_xsF1TNmiyyrQonyoTQb2lZYd7ymap1ScG0LK31nK5J5VuSTDnOpzSCU-CckoOhQgRn2uU5N_w98nVD8h4AQBiAYBoAYu2AYCgAfCpbI-qAemvhvYBwA\u0026sigh=lML2NTtE0TM”,”close_button_token”:”BetXay_4gBEI8rGv-voCEILZs8cBGJLzsT0iJHd3dy5icm9hZGxpbmsuY29tLnVhLyMhY29udHJvcy9yMGtqMjIICAUTGKXYERRCF2NhLXB1Yi04MzA5NzczODA4NjYxMzQ2SAZYLmDIA3AB”,”interaction_conversion”:{“label”:”user_feedback_menu_interaction”,”label_instance”:””,”include_close_button_token”:false},”mute_conversion”:{“label”:”user_feedback_menu_option”,”label_instance”:”1″,”include_close_button_token”:true},”mute_undo_conversion”:{“label”:”user_feedback_undo”,”label_instance”:”1″,”include_close_button_token”:true},”pub_feedback_conversion”:{“label”:”user_feedback_menu_option”,”label_instance”:”3″,”include_close_button_token”:true},”pub_feedback_undo_conversion”:{“label”:”user_feedback_undo”,”label_instance”:”3″,”include_close_button_token”:true},”survey_header”:”Що не так із цим оголошенням?”,”survey_options”:[{“text”:”Повторення”,”conversion”:{“label”:”mute_survey_option”,”label_instance”:”2″,”include_close_button_token”:true}},{“text”:”Нерелевантне оголошення”,”conversion”:{“label”:”mute_survey_option”,”label_instance”:”7″,”include_close_button_token”:true}},{“text”:”Невідповідний вміст”,”conversion”:{“label”:”mute_survey_option”,”label_instance”:”8″,”include_close_button_token”:true}}],”back_icon_url”:”https://googleads.g.doubleclick.net/pagead/images/mtad/back_blue.png”,”mute_confirmation_header”:”Дякуємо за відгук!”,”mute_confirmation_text”:”Ми перевіримо це оголошення, щоб покращити ваші умови роботи в майбутньому.”,”pub_feedback_confirmation_header”:”Дякуємо за відгук!”,”pub_feedback_confirmation_text”:”Ми використаємо ваш відгук для перевірки реклами на цьому сайті.”,”encoded_cookie”:”CAASEuRogSWGnt6a7CMUKBMAnCMlBQ”,”undo_text”:”Скасувати”,”closing_countdown_text”:”Оголошення закриється через: %1$d”,”attribution_text”:”Реклама від Google”,”attribution_icon_url”:”https://googleads.g.doubleclick.net/pagead/images/mtad/abg_blue.png”,”attribution_destination_url”:”https://www.google.com/url?ct=abg\u0026q=https://www.google.com/adsense/support/bin/request.py%3Fcontact%3Dabg_afc%26url%3Dhttp://espreso.tv/article/2016/05/10/taras_voznyak_slid_pozbavyty_nkvdystiv_viyskovykh_zvan_i_pensiy_ale_vlada_boyitsya_yikhnikh_ditey_y_onukiv%26gl%3DUA%26hl%3Duk%26client%3Dca-pub-8309773808661346%26ai0%3DCHJBffNw2V7WhNteGZtHus9gDtr_wz0Tysa_6-gKsAhABIKrswCNgpa6khqAjoAGm2s3BA8gBCeACAKgDAaoEkgJP0NinrjzG4Mu_J2ieCglRgdk0EfVLk194Q6AxjrGzdw4urvDcENDxso2bEw11g-d6DtC8erRH_KUokfcafwKWReLPHThMKpYV37dKrAjhJuJBRLSe_PkTpNW07OiwxapduLUKDN4fbJxxhPXTMdENnX66BjiunAAkU3X2fXMIxL_F_wh0mI27HR7mRre-5cY3i3s4bxDbJHFaN4BMTlWDoybeZJ2ncr4cRDBJ3LKaP5JncM3cB5rfpL0ssvjSfprq6TU6Lvi3yK68R8HQGeQQGzPuVPf_xsF1TNmiyyrQonyoTQb2lZYd7ymap1ScG0LK31nK5J5VuSTDnOpzSCU-CckoOhQgRn2uU5N_w98nVD8h4AQBiAYBoAYu2AYCgAfCpbI-qAemvhvYBwA\u0026usg=AFQjCNHwpJBlv2WOxqAbCa9WnSi3nPEmUg”,”ad_feedback_icon_url”:”https://googleads.g.doubleclick.net/pagead/images/mtad/x_blue.png”,”is_rtl_language”:false,”feedback_options”:[{“text”:”Оголошення перекриває сторінку”,”conversion”:{“label”:”user_feedback_menu_option”,”label_instance”:”3″,”include_close_button_token”:true},”undo_conversion”:{“label”:”user_feedback_undo”,”label_instance”:”3″,”include_close_button_token”:true}},{“text”:”Більше не показувати це оголошення”,”conversion”:{“label”:”user_feedback_menu_option”,”label_instance”:”1″,”include_close_button_token”:true},”survey”:{“header”:”Що не так із цим оголошенням?”,”options”:[{“text”:”Нерелевантне оголошення”,”conversion”:{“label”:”mute_survey_option”,”label_instance”:”7″,”include_close_button_token”:true}},{“text”:”Повторення”,”conversion”:{“label”:”mute_survey_option”,”label_instance”:”2″,”include_close_button_token”:true}},{“text”:”Невідповідний вміст”,”conversion”:{“label”:”mute_survey_option”,”label_instance”:”8″,”include_close_button_token”:true}}]},”undo_conversion”:{“label”:”user_feedback_undo”,”label_instance”:”1″,”include_close_button_token”:true}}],”mute_panel_data”:{}}},”flags”:[]},uaal:true,opi: false};(function(){var g,k=this,aa=function(a){var b=typeof a;if(“object”==b)if(a){if(a instanceof Array)return”array”;if(a instanceof Object)return b;var c=Object.prototype.toString.call(a);if(“[object Window]”==c)return”object”;if(“[object Array]”==c||”number”==typeof a.length&&”undefined”!=typeof a.splice&&”undefined”!=typeof a.propertyIsEnumerable&&!a.propertyIsEnumerable(“splice”))return”array”;if(“[object Function]”==c||”undefined”!=typeof a.call&&”undefined”!=typeof a.propertyIsEnumerable&&!a.propertyIsEnumerable(“call”))return”function”}else return”null”;else if(“function”==b&&”undefined”==typeof a.call)return”object”;return b},l=function(a){var b=aa(a);return”array”==b||”object”==b&&”number”==typeof a.length},m=function(a){return”string”==typeof a},ba=function(a,b,c){return a.call.apply(a.bind,arguments)},ca=function(a,b,c){if(!a)throw Error();if(2b?1:0};var fa=Array.prototype.forEach?function(a,b,c){Array.prototype.forEach.call(a,b,c)}:function(a,b,c){for(var d=a.length,e=m(a)?a.split(“”):a,f=0;fparseFloat(x)){w=String(z);break a}}w=x}var sa=w,ta={},ua=function(a){if(!ta[a]){for(var b=0,c=ea(String(sa)).split(“.”),d=ea(String(a)).split(“.”),e=Math.max(c.length,d.length),f=0;0==b&&f2*this.h&&I(this),!0):!1};var I=function(a){if(a.h!=a.i.length){for(var b=0,c=0;b=d.i.length)throw xa;var e=d.i[b++];return a?e:d.o[e]};return e};var J=function(a,b){return Object.prototype.hasOwnProperty.call(a,b)};var ya=function(a){if(a.m&&”function”==typeof a.m)return a.m();if(m(a))return a.split(“”);if(l(a)){for(var b=[],c=a.length,d=0;db)throw Error(“Bad port number “+b);a.F=b}else a.F=null},Da=function(a,b,c){M(a);b instanceof P?(a.v=b,a.v.O(a.l)):(c||(b=Q(b,Ia)),a.v=new P(b,0,a.l))},M=function(a){if(a.ba)throw Error(“Tried to modify a read-only Uri”);};K.prototype.O=function(a){this.l=a;this.v&&this.v.O(a);return this};var O=function(a,b){return a?b?decodeURI(a.replace(/%25/g,”%2525″)):decodeURIComponent(a):””},Q=function(a,b,c){return m(a)?(a=encodeURI(a).replace(b,Ja),c&&(a=a.replace(/%25([0-9a-fA-F]{2})/g,”%$1″)),a):null},Ja=function(a){a=a.charCodeAt(0);return”%”+(a>>4&15).toString(16)+(a&15).toString(16)},Ea=/[#\/\?@]/g,Ga=/[\#\?:]/g,Fa=/[\#\?]/g,Ia=/[\#\?@]/g,Ha=/#/g,P=function(a,b,c){this.h=this.g=null;this.j=a||null;this.l=!!c},R=function(a){a.g||(a.g=new H,a.h=0,a.j&&Ca(a.j,function(b,c){a.add(decodeURIComponent(b.replace(/\+/g,” “)),c)}))};g=P.prototype;g.add=function(a,b){R(this);this.j=null;a=S(this,a);var c=this.g.get(a);c||this.g.set(a,c=[]);c.push(b);this.h+=1;return this};g.remove=function(a){R(this);a=S(this,a);return this.g.G(a)?(this.j=null,this.h-=this.g.get(a).length,this.g.remove(a)):!1};g.clear=function(){this.g=this.j=null;this.h=0};g.G=function(a){R(this);a=S(this,a);return this.g.G(a)};g.w=function(){R(this);for(var a=this.g.m(),b=this.g.w(),c=[],d=0;d(function(){var h=this,aa=function(a){var b=typeof a;if(“object”==b)if(a){if(a instanceof Array)return”array”;if(a instanceof Object)return b;var c=Object.prototype.toString.call(a);if(“[object Window]”==c)return”object”;if(“[object Array]”==c||”number”==typeof a.length&&”undefined”!=typeof a.splice&&”undefined”!=typeof a.propertyIsEnumerable&&!a.propertyIsEnumerable(“splice”))return”array”;if(“[object Function]”==c||”undefined”!=typeof a.call&&”undefined”!=typeof a.propertyIsEnumerable&&!a.propertyIsEnumerable(“call”))return”function”}else return”null”;else if(“function”==b&&”undefined”==typeof a.call)return”object”;return b},k=function(a){return”string”==typeof a},ba=function(a,b){var c=Array.prototype.slice.call(arguments,1);return function(){var b=c.slice();b.push.apply(b,arguments);return a.apply(this,b)}},p=Date.now||function(){return+new Date},q=function(a,b){var c=a.split(“.”),d=h;c[0]in d||!d.execScript||d.execScript(“var “+c[0]);for(var e;c.length&&(e=c.shift());)c.length||void 0===b?d=d[e]?d[e]:d[e]={}:d[e]=b};var ca=function(a,b,c,d,e){if(e)c=a+(“&”+b+”=”+c);else{var f=”&”+b+”=”,g=a.indexOf(f);0>g?c=a+f+c:(g+=f.length,f=a.indexOf(“&”,g),c=0b?1:0};var ha=Array.prototype.indexOf?function(a,b,c){return Array.prototype.indexOf.call(a,b,c)}:function(a,b,c){c=null==c?0:0>c?Math.max(0,a.length+c):c;if(k(a))return k(b)&&1==b.length?a.indexOf(b,c):-1;for(;cb?null:k(a)?a.charAt(b):a[b]]||””}var b=t;if(pa())return qa(b);var b=oa(b),c={};ia(b,function(a){c[a[0]]=a[1]});var d=ba(la,c);return u(“Opera”)?a([“Version”,”Opera”]):u(“Edge”)?a([“Edge”]):v()?a([“Chrome”,”CriOS”]):(b=b[2])&&b[1]||””},qa=function(a){var b=/rv: *([\d\.]*)/.exec(a);if(b&&b[1])return b[1];var b=””,c=/MSIE +([\d\.]+)/.exec(a);if(c&&c[1])if(a=/Trident\/(\d.\d)/.exec(a),”7.0″==c[1])if(a&&a[1])switch(a[1]){case “4.0”:b=”8.0″;break;case “5.0”:b=”9.0″;break;case “6.0”:b=”10.0″;break;case “7.0”:b=”11.0″}else b=”7.0″;else b=c[1];return b};var w=function(a,b){this.width=a;this.height=b};w.prototype.clone=function(){return new w(this.width,this.height)};w.prototype.ceil=function(){this.width=Math.ceil(this.width);this.height=Math.ceil(this.height);return this};w.prototype.floor=function(){this.width=Math.floor(this.width);this.height=Math.floor(this.height);return this};w.prototype.round=function(){this.width=Math.round(this.width);this.height=Math.round(this.height);return this};w.prototype.scale=function(a,b){this.width*=a;this.height*=”number”==typeof b?b:a;return this};var sa=function(a,b){for(var c in a)Object.prototype.hasOwnProperty.call(a,c)&&b.call(void 0,a[c],c,a)},ua=function(){var a=ta;if(!a)return””;var b=/.*[&#?]google_debug(=[^&]*)?(&.*)?$/;try{var c=b.exec(decodeURIComponent(a));if(c)return c[1]&&1b)f=wa(a,b+1);else if(0===a||a)f=String(a);f&&c.push(e+”=”+encodeURIComponent(f))});return c.join(“&”)},x=function(a,b,c){a.google_image_requests||(a.google_image_requests=[]);var d=a.document.createElement(“img”);if(c){var e=function(a){c(a);a=e;d.removeEventListener?d.removeEventListener(“load”,a,!1):d.detachEvent&&d.detachEvent(“onload”,a);a=e;d.removeEventListener?d.removeEventListener(“error”,a,!1):d.detachEvent&&d.detachEvent(“onerror”,a)};va(d,”load”,e);va(d,”error”,e)}d.src=b;a.google_image_requests.push(d)};var xa=function(a,b,c){this.w=a;this.u=b;this.c=c;this.f=null;this.s=this.g;this.C=!1},ya=function(a,b,c){this.message=a;this.fileName=b||””;this.lineNumber=c||-1},Aa=function(a,b,c){var d;try{d=c()}catch(g){var e=a.c;try{var f=za(g),e=a.s.call(a,b,f,void 0,void 0)}catch(l){a.g(“pAR”,l)}if(!e)throw g;}finally{}return d},y=function(a,b){var c=Ba;return function(){for(var d=[],e=0;eparseFloat(Ia)){Ha=String(Ka);break a}}Ha=Ia}var La=Ha,Ma={},B=function(a){return Ma[a]||(Ma[a]=0e?c[1]=”?”:e==d.length-1&&(c[1]=void 0)}return c.join(“”)};var Ta=0,F={},Va=function(a){var b=F.imageLoadingEnabled;if(null!=b)a(b);else{var c=!1;Ua(function(b,e){delete F[e];c||(c=!0,null!=F.imageLoadingEnabled||(F.imageLoadingEnabled=b),a(b))})}},Ua=function(a){var b=new Image,c,d=””+Ta++;F[d]=b;b.onload=function(){clearTimeout(c);a(!0,d)};c=setTimeout(function(){a(!1,d)},300);b.src=”data:image/gif;base64,R0lGODlhAQABAIAAAP///wAAACH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAICRAEAOw==”},Wa=function(a){if(a){var b=document.createElement(“OBJECT”);b.data=a;b.width=1;b.height=1;b.style.visibility=”hidden”;var c=””+Ta++;F[c]=b;b.onload=b.onerror=function(){delete F[c]};document.body.appendChild(b)}},Xa=function(a){if(a){var b=new Image,c=””+Ta++;F[c]=b;b.onload=b.onerror=function(){delete F[c]};b.src=a}},Ya=function(a){a&&Va(function(b){b?Xa(a):Wa(a)})};var Za={l:”ud=1″,j:”ts=0″,D:”sc=1″,h:”gz=1″,i:”op=1″,F:”efp=1″};if(C&&C.URL){var ta=C.URL,$a=!(ta&&0=b)){var d=0,e=function(){a();d++;db;){try{if(c.google_osd_static_frame)return c}catch(e){}try{if(c.aswift_0&&(!a||c.aswift_0.google_osd_static_frame))return c.aswift_0}catch(e){}b++;c=c!=c.parent?c.parent:null}return null},eb=function(a,b,c,d,e){if(10=e)){var f=Number(c[d].substr(0,e)),e=c[d].substr(e+1);switch(f){case 5:case 8:case 11:case 15:case 16:case 18:e=”true”==e;break;case 4:case 7:case 6:case 14:case 20:case 21:case 22:case 23:case 24:e=Number(e);break;case 3:case 19:if(“function”==aa(decodeURIComponent))try{e=decodeURIComponent(e)}catch(l){throw Error(“Error: URI malformed: “+e);}break;case 17:e=ja(decodeURIComponent(e).split(“,”),Number)}b[f]=e}}b=b[0]?b:null}else b=null;if(b&&(c=new H(b[4],b[12]),L&&L.match(c))){for(c=0;cX&&!U&&2==Y&&Xb(r,”osd2″,”hs=”+X)},Zb=function(){var a={};I(L,a);a[0]=”goog_dom_content_loaded”;var b=M(a);try{ab(function(){fb(b)},10,”osd_listener::ldcl_int”)}catch(c){}},$b=function(){var a={};I(L,a);a[0]=”goog_creative_loaded”;var b=M(a);ab(function(){fb(b)},10,”osd_listener::lcel_int”);Lb=!0},ac=function(a){if(k(a)){a=a.split(“&”);for(var b=a.length-1;0if (window.top && window.top.postMessage) {window.top.postMessage(‘{“googMsgType”: “adpnt”}’, ‘*’);}{“uid”:2,”hostPeerName”:”http://espreso.tv”,”initialGeometry”:”{\”windowCoords_t\”:0,\”windowCoords_r\”:360,\”windowCoords_b\”:511,\”windowCoords_l\”:0,\”frameCoords_t\”:7045,\”frameCoords_r\”:325,\”frameCoords_b\”:7295,\”frameCoords_l\”:25,\”styleZIndex\”:\”auto\”,\”allowedExpansion_t\”:0,\”allowedExpansion_r\”:0,\”allowedExpansion_b\”:0,\”allowedExpansion_l\”:0,\”xInView\”:0,\”yInView\”:0}”,”permissions”:”{\”expandByOverlay\”:false,\”expandByPush\”:false,\”readCookie\”:false,\”writeCookie\”:false}”,”metadata”:”{\”shared\”:{\”sf_ver\”:\”1-0-2\”,\”ck_on\”:1,\”flash_ver\”:\”0\”}}”,”reportCreativeGeometry”:false}” scrolling=”no” marginwidth=”0″ marginheight=”0″ width=”300″ height=”250″ data-is-safeframe=”true” style=”box-sizing: border-box; border: 0px; vertical-align: bottom;”>

   Александр ПОВЕТКИН: “Я хочу боя с Кличко”Нацгвардия РФ прибыла в Дебальцево для борьбы с дезертирством российских…Иран решил отказаться от покупки танков Т-90

   АКТУАЛЬНІ ВАЖЛИВІ

   14 ТРАВНЯ, 2016 СУБОТА

   11:01

   В Івано-Франківську поліцейські “кришували” контрабанду наркотиків

   10:44

   Євробачення: букмекери пророкують перемогу Росії

   10:38

   Пожежа в Києві: дві квартири вигоріли вщент

   10:29

   Легендарні гравці “Динамо” отримали державні нагороди

   10:12

   Для військово-морських сил реконструюють одну з гаваней

   09:52

   Україна і Туреччина домовились про співпрацю у військовій сфері

   09:33

   Україна отримає 1,7 мільярда доларів від МВФ до серпня, – Moody`s

   09:32

   Кати і жертви: у Дніпропетровську відкрили виставку розсекречених документів про сталінські репресії

   09:16

   У Генштабі показали, як тренуються українські десантники

   09:05

   Президент Венесуели оголосив надзвичайний стан через “загрозу дестабілізації”

   08:47

   Трамп прикидався власним прес-секретарем упродовж багатьох років, – ЗМІ

   08:45

   Вперше в історії командувачем армії США стала жінка

   08:32

   КНДР затримала російську яхту

   08:21

   У Німеччині пропонують Росії не їхати на Олімпіаду в Ріо через допінговий скандал

   08:04

   У США пасажирський потяг на шаленій швидкості розтрощив пікап, є загиблі

   07:55

   Гурт Muse випустив кліп про солдата і відродження після війни

   07:42

   Російського боксера Повєткіна зловили на допінгу

   07:27

   В очікуванні облоги: “Ісламська держава” оголосила надзвичайний стан

   07:11

   Бойовики з БМП обстріляли українські позиції

   07:00

   Як подолати біль у спині і які його причини – в програмі “PRO здоров’я” 14 травня

   13 ТРАВНЯ, 2016 П’ЯТНИЦЯ

   22:54

   НБУ представив нову платіжну систему

   22:46

   Україна перемогла у синхронному плаванні на Чемпіонаті Європи

   22:31

   Гурт Rammstein розробив власний велосипед

   22:18

   Google розмалює свої дата-центри муралами

   22:17

   Відеореєстратор зняв перевезення “Бука”, що збив МН17 над Донбасом

   21:56

   У ПАРЄ сподіваються на швидке звільнення Савченко

   21:54

   Мессі зіграв у футбол з російським олігархом та його сином

   21:37

   США та країни Північної Європи закликали продовжити санкції щодо Росії

   БІЛЬШЕ НОВИН

   ВІДЕО

   13 ТРАВНЯ, 2016Призначення тижня. Юрій Луценко – генпрокурор

 5. Теленько не правдописец, не правдолюб и не правдоруб, а скорее – стукач.., который с подачи гебешных кураторов ваял в своем борзописно-лживом произведении “Хроніки пересмішника” с криминального авторитета чуть ли не национального героя , заведомо зная, что лжет…Таким образом помогал карателям вытиреть ноги в бывших политзаключенных, отдавших часть своей жизни Украине! Власть героеносно-орденоносных упырей и бандитов продолжала подвергать зверинным репрессиям уже при незалежной…, убивая их и изнаняя из страны…

  • Мы хорошо знаем формулу: революции задумывают мечтатели, делают романтики , а плодами революции пользуются негодяи, шуллера, гандонирующие политические клептоманы-гангстеры, приписывющие себе чужие заслуги, мастурбируя дарящие друг другу ордена, медали…, бесновато волающие и прославляющие друг друга. !! Герои!!! Боги при жизни!!! А может жулики и конъюнктурщики, ЧЕРТИ-прилипалы, .. ?! Эти ублюдки не гнушаются даже крайними методами -репрессиями по отношению к добропорядочным гражданам,, свидетелям их лжи, подлости и беспардонности! И как всегда на службе борзописцы местного разлива (продажные, лживые теленьки ,…), умело ваяющие из падлецов, дутых героев! А из добропорядочных граждан борзописно шпилят асоциальный элемент! Но есть и Божий Суд, наместники смердоносного разврата!

 6. …..Яка усе-таки доля непередбачувана річ! – син отого кадебешника, що полював за Василем Рибаком, добровольцем пішов на війну. Геройськи бився і поліг, як ГЕРОЙ за Україну рік тому під Ілловайськом. Його останки через півроку після загибелі індентифіковані через генну експертизу. І наразі ГЕРОЙ вже спочиває у рідній подільській землі… ( Віктор Кліщ ) Інформація щодо кадебешного отприска героя-добровольця, що геройськи бився та поліг за Україну, є не чим іншим як БРИХНЕЮ !!! Мабуть, пане Вікторе, ви побоялись помсти з боку ветеранів КДБ… , гарно розуміючи, що колишніх кадебістів не буває… от і зваяли фальшивого героя !!!

  • Вибачай, друже Д.Щепанський – я збрехав несвідомо… Я просто з плином часу переплутав прізвище…Читай моє спростування в коментах нище. А що до боязні помсти колишніх – так вони мені вже файно відомстили. Як і Василеві… Але срати я на них хотів. Прізвища того КГБіста не називаю свідомо, – бо не хочу рекламувати гандона.

 7. Прошу вибачення.Шановне Товариство!
  Я зморозив дурницю, – зробив з КГБіста героя – батька. Сталася прикра помилка: – загинув смертю Героя -Співачук Олександр Володимирович. Батько Олександра – колишній нардеп від соціалістів – Співачук Володимир. Так що нашого Героя звати Співчук Олександр. Боєць добробату “Миротворець”. Загинув 29- го серпня 2014 року під Іловайськом. більше півроку про нього нічого ніхто не знав. Він числився, як пропавший без вісти. Ідентифіковані останки Героя тільки на початку 2015-го року. перепохований, і спочиває в рідній землі. Тому прошу вибачення найперше в Сашка Співачука. І в усієї читацької громади прошу вибачення. Не зустрічав я поки- шо герої КГБешників…

 8. Вікторе, назвіть прізвище героя , ветерана КГБ, з ким переплутали…? ! Складається враженя, що ви зо страху боїтесь назвати його прізвище.,,, .Адже герой, що зривав на той час національний стяг – розриваючи його на шматки….та намагався фізично знешкодити державного злочинця, теж був героєм – борцем за незалежність, за самостейну!і! Хмельничани мають знати в обличчя своїх різнокольорових героїв….., що не перестають бути героями при будь-якій влад, під будь-яким кольором…

  • Найблищим часом виправлюсь. Просто маєте розуміти- це тема окремої статті. я ще не зібрав усі матеріали. НАПИШУ ОБОВЯЗКОВО! З ПРІЗВИЩАМИ ТА ІМЕНАМИ!!!

   • Вікторе, по великому рахунку , ви єдиний відкриваєте завісу правди над маленьким відрізком історії, не даючи різноманітним бандитствующим шлеперам , борзописним фальсифікаторам Теленькірувати….за бабло, за корито!!!. Не даєте спаплюжувати правду в угоду шлеперствующим шахраям та політиканам ..
    Дякую Вам, Вікторе!

 9. Клищ, назови имя героя-кагебиста или ты трус? Ведь гебисты и сейчас при власти и ты явно струсил……)))))). Боишься этих выродков?))))

 10. 24.08.2016г. Площадь незалежности , г. Хмельницкий ! Как жаль, что среди нас нет своих прозаиков… Н. Гоголя и А. Чехова.
  . ……их персонажи (в приприжку семенившие на сцену за медальками и грамотами… наглядно красовались и пиарились …. м бесновато волавшие друг другу ОССАНУ…! .Одни и те же на манеже ))”Закрытый кооператив” дутых, фальшивых героев с темным прошлым.. Позор и презрение!.

 11.  Висловлюємо велику і несамовиту (шалену)повагу та вдячність від містян, ветеранів-героїв…, борців за “самостєйну”, товарищу, закоханому в націонональну вишиванку, свідоміту і борцю за незалежну , Анатолію Вінскевичу (Генеральному директору телеканалу “Ексклюзив”).
  Вінскевич А. у 2013 році через засоби масової інформації,зокрема через телеканал, намагався задіяти (явно з подачі свідомих) каральні служби з метою кинути в черговий раз у в’язницю колишнього українського політв’язня , активіста демократичного руху Василя Рибака для подальшого його знищення!
  Окрема подяка Голові райдержадміністрації Хмельницького р-ну товаришу Кольгоферу (2013 р.) за його вагомий вклад в тому ж напрямку,в якому діяв
  Анатолій Вінскевич .
  Антисовітчика В. Рибака та його близьких не знищила в тюремних застінках, свого часу, радянська влада, КГБ.
  Ото ж, славетні послідовники…, владні герої-свідоміти мають доконати в тюрьмах незалєжной!
  Хлопаки-свідоміти, відприски енкеведистів-героїв та їх послєдиші, добровільні помічники (СЕКСОТИ) – необ…серемось!! Бо ми того варті! ! Бо ми герої, а ніхто інший!

  • На сколько мне известно армией “добровольных помощников спецслужб :(НКВД. МГБ. КГБ и прочая нечесть…” , потерпевшими в пользу
   изуверов вседа были голубые активисты ЛГБТешники (то бишь педе… расты) И, неудивительно, что спецслужбами была задействована гейармия цветных вышиватников готовившая в очередной раз провокацию . базу для ликв дации достойного гражданина имеющего Честь!
   Пид.. .аранты, вперед! Вы
   действительно разномастные цветные . смердоносно-анально -медальные херои нашего времени и место ваше скорее в тюремном петушатнике! Ублюдки! ))))

  • Петухи гребневі ви, а не герої.)))))

 12. Hi there! I simply wish to offer you a huge thumbs up for the excellent information you have right here on this post.
  I’ll be returning to your web site for more soon.

 13. Скоти вони гебешні, а не герої !

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.