Шоста хвиля мобілізації на Хмельниччині йде до завершення, однак план ще не виконали

Шоста хвиля часткової мобілізації, яка стартувала 19 червня цього року, завершиться 17 серпня. Загалом впродовж шостої хвилі мобілізації до війська планують призвати понад 2 тисяч чоловіків з Хмельницької області. Водночас, на сьогодні план мобілізації в області виконано не повністю.

«У місті Хмельницькому немає серйозної проблеми в плані мобілізації. Фактично в рамках шостої хвилі залишилося мобілізувати 15 чоловік. Якщо ми це довиконаємо, то практично справимося із поставленим для нас завданням», – сказав під час наради з працівниками міського військового комісаріату та керівниками комунальних підприємств Костянтин Чернилевський.

У Хмельницькій ОДА також провели селекторну нараду під головуванням заступника голови облдержадміністрації В. Кальніченка за участю представників органів місцевого самоврядування, керівників правоохоронних органів та силових структур з головами районних державних адміністрацій, міських та районних рад. Заслухано доповіді Хмельницького обласного військового комісара та голів районних державних адміністрацій щодо стану проведення шостої черги часткової мобілізації.

Головам райдержадміністрацій та районних рад повторно доведено мобілізаційні завдання щодо забезпечення вчасного та належного виконання у повному обсязі поставки військовозобов’язаних та техніки національної економіки. Правоохоронні органи області поінформовано щодо неналежного забезпечення окремими органами місцевого самоврядування виконання поставлених мобілізаційних завдань.

Дано доручення департаменту охорони здоров’я Хмельницької облдержадміністрації організувати повторне обстеження військовозобов’язаних, які за результатами проходження медичних комісій отримали сумнівні висновки про непридатність до військової служби.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.