Надходження до бюджетів місцевих громад Хмельниччини зросли на 300 мільйонів гривень

До бюджетів територіальних громад Хмельницької області у січні-липні поточного року надійшов 1 мільярд 199 мільйонів гривень податкових платежів, що на 316 мільйонів гривень більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Торік на цей час місцеві бюджети краю отримали 883 мільйонів гривень.

«За сім місяців поточного року бюджетні призначення місцевих громад Хмельниччини виконані на 114 відсотків. Додаткові кошти, які надійшли до місцевих бюджетів, – це реальна можливість відремонтувати дороги, навести лад у школах, дитсадках та закладах, які потрібні для забезпечення потреб подолян. Загалом позитивні результати податкових надходжень свідчать про перспективи бюджетної децентралізації, яка працює на громади міст, селищ і сіл», – зауважив керівник регіонального представництва Державної фіскальної служби Мар‘ян Зеленецький.

Основну питому вагу надходжень склав податок на доходи фізичних осіб, який сплачено у сумі 675 мільйонів гривень.  На другому місці за вагомістю наповнення бюджетів місцевих громад – податки на майно: транспортний податок, земельний податок та на податок на нерухоме майно. Загалом ці надходження склали 190 мільйонів гривень.

Наступною за рівнем надходжень стала плата за землю, яка становить 179 мільйонів гривень, що на 45 мільйонів гривень більше ніж в аналогічному періоді минулого року. Сума єдиного податку склала 153  мільйони гривень.

Суттєво наповнив бюджетні кошики місцевих громад і акцизний податок з роздрібного продажу, якого сплачено у сумі 100 мільйонів гривень.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.