За даними столичних соціологів Лукашук впевнено займає перше місце у мерських перегонах

Як стало відомо ЗМІ, у Хмельницькому в липні одна із столичних компаній провела соціологічне дослідження на предмет виміру рейтингу ймовірних висуванців на посаду міського голови. Хмельничанам пропонувалося визначити свої симпатії до семи потенційних висуванців. За результатами соціологічного дослідження перше місце впевнено займає народний депутат України IV-VII скликань Олег Лукашук. За нього готові проголосувати понад 25 % хмельничан. Це більше, ніж сумарний рейтинг кандидатів,  що йдуть на другому і третьому місці.

У Лукашука  повідомили, що вони дослідження не замовляли, про факт його проведення знають від випадкових знайомих, які виступили респондентами. А про великий відрив рейтингу Лукашука від інших ймовірних висуванців їх поінформували власні джерела у громадському секторі міста.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

  1. Лукашук взнав від …випадкових знайомих?Це означає що команди в нього не має?Які тоді понад 25%?

  2. Мене на вулиці опитували в червні. Значить, то були не кияни…

  3. І першим нагороду отримує НГП – смердюча ДЖИНСА

  4. лукашук, симчишин, чернилевський – годосуйте за патріотів!!!

  5. Який дурний цей Чернилевський! Почав боротися з Мандзієм і не бачить свого головного ворога Лукашука. Проти Лукашука у Костіка зовсім нема шансів, як у дитини проти слона. Те, що опубліковано вище, говорить про одне (незалежно від того, правда це чи передвиборна дезінформація): Лукашук настроєний рішуче і з дороги не зійде. І першим, кого Лукашук знищить на дорозі до мерства, буде Костя Чернилевський. Списуйте пацана.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.