На Хмельниччині збори від алкогольних та тютюнових ліцензій перевиконали план

У зв’язку з віднесенням з 1 липня поточного року пива до категорії алкогольних напоїв суб’єктами господарювання вже отримано 243 ліцензії на торгівлю лише пивом. Також до місцевих бюджетів додатково від ліцензування надійшло 2,5 мільйона гривень, оскільки п‘ять суб‘єктів господарювання внесли сплату по 500 тисяч гривень кожен за право здійснювати оптову торгівлю алкогольними напоями.

Всього ж за сім місяців поточного року виконання збору платежів, які надходять до місцевих бюджетів краю від плати за ліцензії на виробництво, оптової та роздрібної торгівлі спирту етилового, коньячного та плодового, алкогольними напоями та тютюновими виробами виконано на 157 відсотків. При завданні  7,9 мільйона гривень фактично отримано 12,4 мільйона гривень, повідомляють територіальні органи ДФС у Хмельницькій області

У структурі надходжень від ліцензування роздрібної торгівлі дві третіх припадає на заклади торгівлі у містах області. Всього ж  реалізацію алкогольних напоїв та тютюнових виробів згідно діючих ліцензій здійснює 2276 суб’єктів господарювання. Відповідно ліцензовано 3590 закладів торгівлі, 65 відсотків ліцензій видано фізичним особам, відповідно 35 – юридичним.

За твердженням фахівців регіонального представництва фіскальної служби, додаткові надходження понад 4 мільйонів гривень до місцевих бюджетів від ліцензування стали результатом активної співпраці з активом територіальних громад. Адже це ті кошти, які будуть використані по поліпшення соціально-економічних умов безпосередньо на місцях, як і передбачено бюджетною децентралізацією.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.