На Хмельниччині відкрився сезон полювання

8 серпня цього року на території мисливських угідь області відбулось відкриття сезону полювання на пернату дичину.

Наш регіон налічує майже 49 тис. га водно-болотних мисливських угідь. Із 33 користувачів мисливських угідь полювання на пернату дичину відкривають 26: три державних підприємства лісового господарства, 21 користувач УТМР, військове товариство, товариство «Клуб мисливців Поділля» та «Подільський бройлер».

Наказами користувачів мисливських угідь, що погоджені з Хмельницькою ОДА та Хмельницьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства, встановлені строки та порядок проведення полювання, а саме:

  1. Полювання на пернату дичину розпочнеться 8 серпня о 16 годині і триватиме на качок, лиску, курочку водяну, пастушка, кулика, голубів та гусей до 27 грудня 2015 року, на перепілку – до кінця жовтня цього року.
  2. Днями полювання є субота й неділя, а середа до- 1 листопада, тобто до початку проведення полювання на хутрових та парнокопитних тварин.

Хмельницьке управління лісового та мисливського господарства нагадує, що для його проведення необхідно мати наступні документи: посвідчення мисливця; щорічна контрольна картка обліку добутої дичини і порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита; дозвіл на добування мисливських тварин (відстрільна картка); відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю; паспорт на собак мисливських порід, інших ловчих звірів і птахів у разі їх використання під час полювання. Зазначені документи мисливець зобов’язаний мати під час здійснення полювання, транспортування або перенесення продукції полювання і пред’являти їх на вимогу осіб, уповноважених здійснювати контроль у галузі мисливського господарства та полювання.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.