ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

У Хмельницькому організовують фотовиставку подій революції Гідності.  Мешканцям обласного центру на вулиці презентуватимуть світлини, зроблені під час місцевого Майдану.

Виставку планують відкрити напередодні Дня міста, який відзначатимуть 26-27 вересня. Свої знімки можуть надіслати усі охочі очевидці подій на Майдані у Хмельницькому, а не лише професійні фотографи. З найкращих світлин і сформують виставку, яка матиме формат вуличної. Експозиція з цих знімків стане продовженням фотовиставки “Людський фактор”, яку у квітні-травні презентували на вулицях міста. Тоді хмельничани могли подивитися 177 фото до річниці революції Гідності.

У Хмельницькому з’явиться унікальна електропідстанція. Унікальний в Україні об’єкт – закрита підстанція “Прибузька” – істотно покращить якість електропостачання міста. Як повідомили у прес-службі ПАТ “Хмельницькобленерго”, невдовзі в обласному центрі планується введення в експлуатацію закритої підстанції ПС-110/10 кВ “Прибузька”.

Очікується, що із введенням в експлуатацію цього унікального в Україні об’єкта буде істотно покращено електропостачання центральної частини міста Хмельницького на багато десятиліть.

Серед кандидатів у хмельницькі поліцейські майже 35 відсотків — жінки. У Хмельницькому стартував набір до поліції. Як повідомили у прес-службі обласної міліції, серед кандидатів — люди різного віку і професій, майже 35% — жінки. У перший день набору анкети подали 803 громадянина. За їхніми словами, до цього спонукала єдина мета — змінити країну на краще.

На Хмельниччині у річках підвищений рівень вмісту марганцю, заліза, нітратів, фенолів.

Хмельницьким обласним центром з гідрометеорології та Хмельницьким обласним управлінням водних ресурсів у І кварталі 2015 року відбирались проби поверхневих вод річок Случ, Хомора, Горинь, Південний Буг, Бужок та Дністер. Аналіз якості поверхневих вод суші здійснювався за басейновим принципом (басейни річок Дніпро, Південний Буг та Дністер).

Поверхневі води басейну р. Дніпро характеризувалися підвищеним вмістом розчинених органічних сполук, заліза загального, хрому (6+), нітритів, фенолів та марганцю.

Поверхневі води басейну р. Південний Буг характеризувалися підвищеним вмістом розчинених органічних речовин, марганцю, заліза загального, магнію, міді, азоту амонійного, нітритів, хрому (+6) та фенолів.

У поверхневих водах басейну р. Дністер спостерігався підвищений середній вміст розчинених органічних сполук, середнє значення показника БСК20 становило близько 1,01 ГДКгп.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.