У Хмельницькому відкрилась виставка волонтерської військової продукції

У приміщенні ТРК “Поділля Центр” (вул.Володимирська, 92, перший поверх) відкрилась виставка продукції підприємців Хмельниччини з товарами для військових.

На виставці можна знайти повну амуніцію для солдата: від взуття, тактичних розгрузок, теплого одягу, балаклав та бронежилетів – до сухих борщових наборів та навіть протезів. Виставка триватиме 10 днів. Організатори запрошують долучатись і інших волонтерів, що виробляють продукцію для війська.

IMG_7001

“Ми сподіваємось, що після цих виставок держава зглянеться на українських підприємців, які більше року підставляли своє плече та за свій рахунок допомагали армії чим могли. Розраховуємо, що буде зворотна реакція від держави та міністерства оборони. Можливо, будуть укладені договори на поставки, які гарантуватимуть замовлення для підприємців, а відповідно і заробітні плати та робочі місця”, – зазначив один з організаторів виставки Олександр Василишин.

IMG_7004

На виставці свою продукцію представляють шість фірм з Хмельницького та Красилова.

Серед експонатів є безпілотний коптер українського виробництва. Розробка авіамоделіста Сергія з 15-річним стажем може безшумно підніматись на висоту до двох кілометрів, стійка до вітру та завдяки камері з 52-кратним зумом може слугувати “очима” військових на досить великих відстанях.

IMG_7006

Суттєвою перевагою цього безпілотника над аналогами зарубіжного виробництва є ціна: він обійдеться у 3,5 тисячі доларів, коли закордонний з такими ж характеристиками коштуватиме не менше 10 “зелених”.

Також на виставці представлені бронежилети фірми VELMET. За словами одного з організаторів виставки Олександра Василишина, у свій час цей виробник збив ціну по всій Україні на бронежилети, оскільки продукт є якісним, проте без завищення ціни.

IMG_7014

“Ми почали займатись виготовленням бронежилетів близько 1,5 років тому. Стимулом були надто високі ціни на броне-пластини, що були на той час на ринку України. Відтоді ми після багатьох спроб та помилок знайшли ідеальний сплав та режим термо-обробки металу. Пластина повністю складається з українського металу, це дозволяє втримувати ціну на одному рівні незалежно від курсу долара”, – розповідає начальник відділу технічного контролю фірми VELMET Дмитро Акінін.

Усі фото Афіни Черкезової, НГП.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.