Децентралізація видачі довідок з реєстру у Хмельницької області додасть до обласного бюджету 70 млн грн – Яценюк

Децентралізація видачі довідок з реєстру у Хмельницької області додасть до обласного бюджету 70 млн грн.

Як повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату Кабінету міністрів України, про це сьогодні заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк під час відвідання Хмельницької філії ДП «Національні інформаційні системи», де відбувається навчання із роботи з системами Єдиних та Державних реєстрів та іншими електронними базами даних.

Яценюк підкреслив, що робота філії «дуже складна, але дуже правильна».

”Ми зараз навчаємо нотаріусів, помічників нотаріусів, і найбільш важливе – представників органів місцевого самоврядування, щоби в кожному селі була людина, до якої прийде громадянин і попросить будь-яку довідку. Зараз людям не треба буде їхати з села в район, з району – в місто, а з міста – в Київ для отримання довідок, дозволів та інформації», – наголосив він.

Окрім того, за словами прем’єр-міністра, проводиться також відповідне навчання працівників органів Державної фіскальної служби та органів місцевого самоврядування, «аби реєстратор безпосередньо працював з людиною і не вимагав від неї ніяких додаткових документів».

«Раніше треба було прийти в ДФС з витягом із якогось реєстру. Зараз цього не треба буде робити, і не потрібно буде платити гроші. Якщо у фіскальної служби є якісь запитання по даних із реєстру, служба самостійно заходить в цей реєстр і отримує необхідну інформацію», – сказав Яценюк.

При цьому, наголосив він, доступ до реєстру буде максимально здешевленим або безкоштовним, якщо дані отримуються органом державної влади.

За його словами, лише в Хмельницькій області пройдуть навчання 120 представників органів місцевого самоврядування.

Яценюк наголосив, що такі кроки з децентралізації додатково дадуть у бюджет тільки для Хмельницької області 70 млн грн.

Довідково. Підприємство «Національні інформаційні системи» супроводжує єдину на території держави систему інформації – 17 Єдиних та Державних реєстрів інформаційної мережі Міністерства юстиції України. Тут здійснюють технічний супровід системи електронних он-лайн-сервісів, а також проводять навчання фахівців із роботи з цими електронними базами даних.

Хмельницька філія державного підприємства «Національні інформаційні системи» почала роботу в липні 2015 року. Планується, що тут пройдуть навчання 120 працівників центрів надання безоплатної правової допомоги, 150 працівників відділів ДВС територіальних управлінь юстиції, близько ста співробітників сільських та селищних рад Хмельницької області, працівники судів, прокуратури, фіскальної служби.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.