Близько 400 тисяч споживачів Хмельниччини можуть залишитись без газу

Опалювальний сезон по всій Україні може бути зірвано через рішення національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Гроші від населення зависли на рахунках банку та не доходять до газовиків на місцях.

Через неправомірне рішення НКРЕ змінився розподіл коштів на ринку природного газу. Це призвело до зупинки платежів між його учасниками. Про це на сьогоднішній прес-конференції заявив заступник голови правління постачання та обліку газу Віталій Рейда. Гроші за газ від населення осідають на рахунках.

IMG_6834

Також Віталій Рейда зазначив, що основним джерелом фінансових надходжень ПАТ “Хмельницькгаз” був тариф на транспортування природного газу. За ці гроші підприємство виплачувало заробітні плати та проводило поточні ремонти та покривало експлуатаційні витрати. Проте в липні національна комісія з питань регулювання електроенергетики(НКРЕ) встановила такий алгоритм встановлення коштів, що ні ПАТ “Хмельницькгаз” ні ТОВ “Хмельницькгаз” збут не отримали коштів взагалі. Кошти від населення акумулювались на рахунку в Ощадбанку.

Правління ПАТ “Хмельницькгаз” прийняло рішення з 1 жовтня перевести своїх працівників на чотириденний робочий тиждень. П’ятниця тепер також буде вихідним. Віталій Рейда зазначив, що на сьогоднішній день у підприємства вже немає коштів на зарплату для працівників. Також значну частину працівників відправили у відпустки за свій рахунок.

Газовики наголошують, що для того аби зимою газопостачання було безперебійним необхідно вже зараз проводити підготовчі роботи: замінити та капітально відремонтувати 37 км. газопроводів, провести модернізацію ряду першочергових об’єктів систем газопостачання, замінити деяке обладнання. Проте через заміну алгоритмів розщеплення коштів у підприємства цих грошей немає.

Через ці труднощі, що виникли перед початком опалювального періоду на підприємстві переживають, що опалювальний сезон може бути зірвано, проте таки сподіваються, що незабаром рахунки будуть розблоковані і споживачі не відчують проблем з газопостачанням.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

 1. заступнику голови правління постачання та обліку газу Віталію Рейді – дайте калькуляцію на поставки газу
  1. Трьохкімнатну квартиру.
  2. приватний будинок
  3. будинок комунальної власності
  4. Будинок з автономною котельною
  5. будигк з ОББ
  і взагалі виложуть калькуляцію ВАШИХ витрат, а потім ставте умови, БО МИ ВАМ УМОВИ ПОСТАВИМО !!!!! РАЗОМ З ВАШИМ АХМЕТОВИМ !

 2. Дивіться, ахметов чи фірташ втічуть а вам жити у хмельницькому.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.