Жителі Чемеровеччини хочуть об’єднатися у дві територіальні громади

У смт. Чемерівці 5 серпня ц. р. за участі голів  селищних та сільських рад відбулася зустріч з питань добровільного об’єднання територіальних громад. На зібрання були запрошені експерт Хмельницького регіонального Офісу реформ Світлана Павлишина та перший заступник голови РДА Едуард Шляков.

Учасники активно дискутували з приводу формування представницьких органів об’єднаних громад, їх фінансування, розвитку соціальної сфери, інфраструктури сіл, говорили про функції старостів та піднімали питання утримання доріг і майбутніх виборів.

Присутні сільські голови виголосили наміри про об’єднання довколишніх населених пунктів в Чемеровецьку і Закупнянську територіальну громаду. Вони прийняли рішення провести протягом трьох днів сесії сільських рад і сходи сіл з обговорення майбутнього об’єднання.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. С.А.Павлишина повина сидіти в тюрмі за злочини проти свого народу під час РеволюціЇ Гідності.Вона гнала своЇх підлеглих на “антимайдан”на захист злочинного режиму Януковича.Якщо М.Загородний взяв Павлишину в офіс реформ-це означає що він прикриває злочин.Тому і прокурор Чемеровецького р-на саботує навмисно порушення кримінальноЇ справи.Стара влада злигалася з новою “владою” .Майдан і Революція Гідності не закінчились.Боротьба за очищення влади продовжується.ГероЇ НебесноЇ Сотні віддали своє життя за краще майбутнє народу а не для того щоб негідники були при владі. Слава УкраЇні!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.