ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

Нардеп з Хмельниччини Герега до Хмельницького пересувається на гелікоптері. Вертоліт політика 4 серпня прилетів до Хмельницького, де приземлився на території гіпермаркету «Епіцентр-К». Цього разу це був транспорт іншого кольору, ніж 3 липня. Як відомо, в деклараціях Олександра Гереги за 2013 та 2014 роки відсутні гелікоптери.

Хмельниччина займає друге місце у країні за виконанням плану з мобілізації після Вінницької області. За інформацією військового комісара полковника Сергія Присяжнюка, в рамках шостої хвилі в області мобілізували близько 1500 подолян, з них 101 офіцер запасу. Шоста хвиля мобілізації завершиться 17 серпня, усього ж до війська планують призвати понад 2000 осіб з нашої області. Погано виконують завдання Деражнянський, Старокостянтинівський і Кам’янець-Подільський військкомати.

Екс-очільники Хмельниччини, разом з Прусом і Ядухою, повертаються на експозицію в ОДА. Виставка зі світлинами колишніх керівників області повертається на своє місце. Ця експозиція працювала на поверсі, але в часи останньої революції від неї залишився лише напис: “Влада в особах”.
В оновленому вигляді будуть представленні усі очільники краю: від Миколи Козирєва,голови оргкомітету ЦВК-УРСР – президії Верховної Ради УРСР по Кам’янець-Подільській області, який керував тоді ще Кам’янеччиною в 1937-1939 роках і до Леоніда Пруса, який був головою облдержадміністрації ще у жовтні минулого року.

Жителям Хмельницького пропонують висловити свої пропозиції щодо того, якою має бути Стратегія економічного розвитку обласного центру у найближчі 7 років. Для необхідно залишити повідомлення на сайті міської ради, де буде створено відповідний розділ. Ще одним варіантом є відправлення листа за електронною адресою dep-economy@rada.khmelnytsky.com.

Як відомо, попередню стратегію було розроблено ще у 2008 році. Цьогоріч вона добігає свого кінця. У міськраді відбулося перше засідання робочої групи, яка розроблятиме новий план економічного розвитку.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.