Найважливіші цифри і цитати середи, 5 серпня

  • НБУ має намір завершити стрес-тестування 10 найбільших банків до вересня
  • Греція може отримати перший транш до 20 серпня , – Єврокомісія
  • Аналітики прогнозують уповільнення падіння гривні до 5% на рік протягом 20 років
  • На Мінінформполітики витратили 400 тис. грн з держбюджету
  • НБУ і МВФ погодили 4 умови для початку скасування адмінобмежень на валютному ринку

 

Глава Нацбанку Валерія Гонтарєва про поступове зростання економіки

“Уже з квітня 2015 року статистичні дані свідчать про незначне, але зростання української економіки. На мій погляд, найнижчу точку падіння ми вже пройшли і тепер є всі підстави говорити про поступове відновлення економічного зростання”

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк про зміни в законопроекті про заміну податкової міліції у складі Державної фіскальної служби демілітаризованою службою фінансових розслідувань

“Демілітаризованою, без погонів, без автоматів, але з мізками і сильними людьми, які здатні відслідковувати всі схеми по ухиленню від сплати податків, по конвертаційним центрам і формуванню незаконних податкових кредитів (бачить службу прем’єр – ред.)”

Німецьке видання Spiegel про бізнес президента України

“Однак нові правила, схоже, не діють для всіх. У всякому разі, бізнес самого Порошенка процвітає. У ході виборчої кампанії він обіцяв швидко продати корпорацію Roshen. Тепер він каже, що з урахуванням складної економічної ситуації важко знайти покупця. Roshen досі розширюється. І відкрила 14 нових магазинів, один з них – на центральній вулиці Києва, Хрещатику.”

Мінфін про фіскальні ризики держкомпаній

“Щодо сфери держкомпаній, у Меморандумі є цікаві речі щодо оцінки фіскальних ризиків. Мова йде про те, що державні компанії займають настільки значне місце в економіці України, що будь-які зміни в їх економічної діяльності мають прямий ефект на бюджет, на держфінанси. Тому в Мінфіні буде запущена спеціалізована функція оцінки фіскальних ризиків держкомпаній.”

НБУ про поповнення золотовалютних резервів країни

“Кошти, які ми отримали від МВФ, будуть спрямовані на поповнення міжнародних резервів. В цілому, наші міжнародні резерви зростають впевненими темпами і до кінця 2015 року, ми плануємо, що їх обсяг досягне майже 18 млрд. доларів”.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.