Близька до Ядухи фірма вгатить у греблю майже 4 млн. грн

Гуменецька сільська рада за результатами тендера 31 липня уклала угоду з Товариством з обмеженою відповідальністю «Поділля-Інвест Сіті» (Хмельницький) на реконструкцію водоскиду та греблі в с. Гуменці на р. Мукша для захисту від підтоплення повеневими та паводковими водами житлової забудови та городів Кам’янець-Подільського району.

Загальна вартість робіт становить 3 млн. 850 тис. грн, повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Протягом 2015-2016 роки планується розчистити та поглибити русло річки Мукша, досипати існуючу дамбу, влаштувати осушувальні канали і пішохідні доріжки.

На торги були заявлені ще три фірми: Товариство з обмеженою відповідальністю «АВАКС ПРОФ» (Тернопіль) – 4,9 млн. грн, Товариство з обмеженою відповідальністю «Поділля Рембуд» (Хмельницький) – 3,9 млн. грн, Товариство з обмеженою відповідальністю «Квазі ЛТД» (Кам’янець-Подільський) – 3,3 млн. грн.

Комітет з конкурсних торгів відхилив пропозиції «Квазі ЛТД» і «АВАКС ПРОФ» як такі, що не відповідають документації конкурсних торгів та кваліфікаційним критеріям.

За даними Єдиного державного реєстру, ТОВ «Поділля-Інвест Сіті» з квітня 2014 року очолює Іван Прокопченко. До цього засновниками хмельницької фірми «Поділля-Інвест Сіті» виступали Олександр Ступніцький з Вінницької області та Сергій Миколайович Бицик з Рівного.

Людина на ім’я Сергій Миколайович Бицик відома як директор хмельницької фірми ТОВ «Версаль Груп», засновницями котрої є Людмила Бицик та Лідія Колеснік, зареєстрована за однією адресою з Андрієм Колесніком, керівником ДП «Хмельницька обласна служба єдиного замовника», що належить Хмельницькій ОДА.

За даними деяких місцевих ЗМІ, пана Ступніцкого вважали підставною особою екс-керівника Хмельницької ОДА Василя Ядухи.

Протягом 2013-2014 років «Поділля-Інвест Сіті» виграло тендерів на суму 4,83 млн. грн.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.