Хмельницький «Барон Мюнхаузен» запрошує карикатуристів

До Дня м. Хмельницького в обласному центрі відбудеться незвичний конкурс. Упродовж  серпня-вересня 2015 року міськвідділом культури проводитиметься Всеукраїнський конкурс карикатур «Барон Мюнхаузен».

Ця пропозиція була внесена Асоціацією карикатуристів України у зв’язку з тим, що у м. Хмельницькому в 1970 році було споруджено паркову скульптуру улюбленого літературного героя – німецького барона Мюнхаузена, першу в країнах колишнього СРСР. Авторами пам’ятника є Григорій Мамона, Михайло Андрійчук, Валентина Ляшко. Художники, заселившись у відомчий будинок, що на вул. Кам’янецькій, 48, за особистою ініціативою прикрасили цим пам’ятником двір.

За ініціативою управління культури і туризму, громадськості, творчої інтелігенції міста та завдяки проведенню конкурсу карикатуристів ця оригінальна «родзинка» міста не піде в небуття, приверне увагу хмельничан до прекрасного поруч.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.