Прокуратура Хмельниччини повернула НАНУ майже 2 тис. га землі

Позицію прокуратури Хмельницької області підтримано Рівненським апеляційним господарським судом, яким скасовано рішення суду попередньої інстанції та задоволено позовні вимоги прокуратури до ДП Дослідне господарство «Зоря» і агропідприємства про визнання недійсним укладеного між ними договору про виробництво сільгосппродукції на близько 2 тис. гектарах землі.

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Ці землі державної власності, розташовані на території Пироговецької сільської ради Хмельницького району, дослідним господарством передано в користування агрофірмі всупереч законодавству. Оскільки ця угода фактично є прихованим договором оренди земельних ділянок, укладена без обов’язкового погодження з їх розпорядником – Національною академією аграрних наук України, а також із значним заниженням розміру оплати за користування землею.

Відтак, за позовними вимогами прокуратури області, договір про виробництво сільгосппродукції є недійсним, а вказані землі вартістю більше 44 мільйонів гривень підлягають вилученню у протиправних користувачів.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.