В середньому роботодавці Хмельниччини платять 4591 грн в місяць – ЗМІ

Аналітики порталу rabota.ua склали рейтинг за середніми заробітними платами, які пропонують в різних регіонах України.

Про це пише сайт Finance.UA.

Експерти спробували підтвердити або спростувати популярні твердження – наприклад, що в західних регіонах зарплати нижче, або в мільйонниках зарплати більші.

Отже, дивимося на отримані дані.

182721285На першому місці по заробітних платах, природно, Київ. І, підтверджуючи друге твердження, до п’ятірки лідерів увійшли в більшості міста-мільйонники.

Тільки Дніпропетровськ посів шосте місце, пропустивши вперед Закарпатську область.

Саме вона допомагає спростувати перше твердження – представники західних областей розташувалися в першій половині рейтингу, і дві з них увійшли до п’ятірки лідерів.

З цікавих закономірностей – незважаючи на беззастережне лідерство Києва в середніх заробітних платах, Київська область знаходиться десь на двадцятому місці, її результат майже на третину нижче столичних зарплат.

З несподіванок – дев’яте місце належить Донецькій області – вакансій, зі зрозумілих причин, там не дуже багато.

12 позицію рейтингу займає Хмельницька область.

Зате зарплати не підкачали. Херсонська та Волинська область, незважаючи на різне географічне положення і специфіку, збіглися за середньою заробітною платою буквально до копійки.

Найнижча зарплата – у Сумській області – вона не дотягує трохи до 4000 грн. Велика частина сумських вакансій – продажі та торгівля, але заробітні плати невеликі, можливо, через те, що роботодавці скептично оцінюють обсяги ринку Сумської області.

 

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.