У I півріччі перевиконання обласного бюджету становило 25,3 млн. грн

За І півріччя 2015 року виконання доходів загального фонду обласного бюджету забезпечено на 118,6%. Перевиконання склало 25,3 млн.гривень.

Такі дані навів департамент фінансів Хмельницької ОДА.

Виконання забезпечено по усіх джерелах надходжень, крім податку на прибуток – 96,9% (-561,5 тис.грн.) (невиконання пов’язано із декларуванням збитків банківськими установами, ПАТ «Славутський солодовий завод», ПРАТ «Фірма Бакалія» та ТОВ «ТК «БУГ» та іншими підприємствами).

12

В той час, коли доходи загального фонду бюджетів міст зросли до відповідного періоду минулого року на 39,7% та районних бюджетів на 40,1%, а це приріст відбувся, в основному, за рахунок запровадження акцизного податку – 82,1 млн.грн., збільшення надходень по платі за землю – 36,1 млн.грн. (32,1%), передачі із спеціального в загальний фонд: єдиного податку – 126,3 млн.грн., податку на нерухоме майно – 6 млн.грн. та екологічного податку – 5,8 млн.грн.,

доходи обласного бюджету зменшились на 25,6 млн.грн. або на 13,6%, або в 3 рази менше, що пояснюється внесенням змін до Бюджетного кодексу України, а саме, зменшенням нормативів відрахувань податку на доходи фізичних осіб до обласного бюджету з 25% до 15%.

У ІІ півріччі цього року планові призначення більш напружені, ніж у І півріччі (ріст плану + 19,4 млн.грн.), відмітили в департаменті фінансів.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.