Губернатор Ядуха каже, що висидів у Києві 90 мільйонів

На офіційному сайті Хмельницької облдержадміністрації з’явилася інформація про губернатора Василя Ядуху, який розповів про результати поїздки до Києва.

Голова Хмельницької ОДА зазначив, що перебував у столиці з робочою поїздкою з питань бюджету.

“У складній загальнодержавній суспільно-політичній ситуації нам вдалося стабілізувати фінансово-економічне становище на території Хмельниччини. Перебуваючи у Києві, я відстоював інтереси області щодо виділення коштів на регіональний розвиток. Якщо в минулому році у нас було заплановано трохи більше 30 мільйонів гривень, то на цей рік ми маємо погодження на 90 мільйонів гривень на будівництво та реконструкцію об’єктів соціально-культурного призначення на території області”, – сказав пан Ядуха.

Ці кошти, за словами очільника краю, планують спрямувати на завершення будівництва шкіл і лікувальних закладів, будинків культури, серйозні реконструкції, газифікацію населених пунктів тощо.

Водночас губернатлор висловив сподівання, що ситуація в державі стабілізується, і область отримає від держави втричі більше коштів на регіональний розвиток.

Як відомо, губернатор Василь Ядуха 24 січня був останній раз в приміщенні облдержадміністрації. Цього ж дня відбулося захоплення протестувальниками Хмельницької ОДА. Тоді пан Ядуха встиг втекти, не написавши заяви про відставку, як того вимагали люди.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. На газифікацю, будівництво тощо. Ото тощо складає 80 мільйонів, яке засяде бандиту-губернатору в карман. На газифікацію вони трать гроші, бандюки. Люди в селах за свої гроші газ проводять. Банду геть!

  2. автору статті чи-то кляузи бракує позитивізму. мабуть любить щось чорненьке.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.