Бюджетну комісію облради знову зірвали депутати від “регіонів”

Засідання постійної комісії облради з питань бюджету було зірвано через відсутність кворуму.

Про це заявив заступник голови облради Василь Осадчий.

Бажання працювати виявили 5 із 16 членів бюджетної комісії: Іван Гончар (ВО “Свобода”), Мар’ян Зеленецький, Василь Ваків (обоє – ВО “Батьківщина”), Сергій Пенюшкевич (Партія регіонів), Олег Хавронюк (сказав, що прийшов представляти інтереси члена бюджетної комісії Івана Гладуняка, який зараз у Києві).

Голова комісії Світлана Лукомська наразі перебуває у відпустці. Це підтвердив перший заступник голови ОДА Вадим Гаврішко.

Секретар комісії Юрій Браніцький (фракція Партії регіонів) відсутній через виробничі питання. Заступник голов комісії Сергій Ведерніков (фракція Партії регіонів), за інформацією апарату облради, не відповідав на телефонні дзвінки.

Не прибув на засідання й губернатор Хмельниччини Василь Ядуха, який є членом бюджетної комісії.

Заступник голови облради озвучив відвідуваність членів бюджетної комісії протягом сесії цієї каденції. Із 24 засідань на 23 була присутня голова Світлана Лукомська, на 7 – пан Ведерніков, на 22 – Браніцький, на 21 – Ядуха, на 4 – Гладуняк.

Разом з тим, депутати-члени бюджетної комісії від опозиції запропонували зібрати комсію завтра зранку перед бюджетною сесією. На що пан Осадчий поставив під сумнів загальну явку обранців, зауваживши, що вони не так активно беруть участь у засіданнях комісій.

Таким чином, заступник голови облради пішов радитися з юристами та доручив апарату повторно обдзвонити депутатів на сесію.

Загалом, засідання бюджетної комісії не вдається зібрати вже третій раз.

Як відомо, на 30 січня запланована позачергова сесія Хмельницької обласної ради, на якій має затверджуватися бюджет області на 2014 рік.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.