Бюджетну сесію Хмельницької облради намагається зірвати Партія регіонів?

Чергова сесія Хмельницької обласної ради, яка запланована на 30 січня і на якій має затверджуватися бюджет області на 2014 рік, під загрозою зриву.

Про це НГП повідомив депутат облради і голова постійної комісії з питань промисловості, енергетики, транспорту та зв’язку Валерій Мурза.

Він зазначив, що три постійних комісії облради з семи не змогли зібратися через відсутність кворому.

“Приміром, на засідання моєї комісії прийшло двоє з шести членів. На бюджетну комісію зібралося троє з десяти членів. Складається враження, що Партія регіонів хоче зірвати бюджетну сесію”, – припустив депутат.

Пан Мурза сказав, що від заступника голови облради Василя Осадчого сьогодні не почув конкретної відповіді, коли бюджетна комісія, за умови кворому, зможе провести засідання.

“Чому вони хочуть так зірвати бюджетну сесію? Очевидно, через події в країні, щоби всі подальші провали і затримки з фінансуванням списати на Майдан. Опозиція, навпаки, готова і хоче прийняти бюджет. Адже наші бюджетники й так недоотримуватимуть у I кварталі цього року коштів, оскільки видатки фінансуються за принципом 1/12 попереднього року. Це пов’язано з тим, що державний бюджет був не вчасно ухвалений”, – наголосив Мурза.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Не понятно, “кто и что” делает такое заявление. При принятие областного бюджета, хотя бы при презе Януковиче, всегда наблюдали соревнование оппозиционный фракций по части “кто скажет про бюджет хуже”, и не голосовали за него, ааантинародного. А тут на тебе.

  2. Бандиты захватившие гоучреждения ничего общего с легитмными органами власти не имеют! Никто их не выбирал! Они попрали законное право выбора жителей Хмельницкой области!!! На каком основании легитимная власть, которая сохранилась в Киеве будет перечислять бандитам деньги?!
    Тем , кто разрушает государство , выступает против законно избранной власти (всем цивилизованным миром признанной), разрушает столицу Украины,убивает своих же сотоварищей для провокаций против власти, заработавшим УГОЛОВНЫЕ сроки от 15 лет и выше .
    Кто будет перечислять им деньги?!
    Кто будет перечислять деньги изменникам Родины, учинившим погромы легитимной власти в интересах США??!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.