«Не ламайте мене, я вам тут не дєвочка!», – голова Кам’янець-Подільської райдержадміністрації стосовно своєї відставки

Близько 400 кам’янчан з Майдану Відродження вирушили під стіни Кам’янець-Подільської райдержадміністрації з вимогою відставки голови Михайла Желізника, – повідомляє кореспондент НГП Дмитро Шеремета.

Розпочалося Віче традиційно: з Державного гімну, обговорення останніх подій та крити діючої влади. Щойно активісти прийшли до райдержадміністрації до них вийшов заступник голови, який так і не наважився взяти слово. Через хвилин 15 після початку акції до людей таки вийшов Михайло Желізник.

Керівник району почав розповідати про те, що вся його рідня колись була репресована, що завдяки йому в районі розчищаються дороги та виплачуються пенсії. Люди все це сприймали вигуками «ганьба» та «відставка», однак голова і надалі продовжував розповідати про збільшення виробництва зерна в два рази.

На питання, чи напише Желізник заяву про відставку за власним бажанням він відповів, що не напише, адже його призначив Президент і «коли зміниться влада, а вона обов’язково зміниться, тоді нове керівництво вирішить, що зі мною робити» – підсумував голова районної державної адміністрації.

IMG_2242

Однак один з головних своїх «перлів» чиновник видав вже коли віддав організаторам гучномовець. Камянчани і жителі району продовжували переконувати його у необхідності відставки на що він в агресивній формі відповів: «не ламайте мене, я вам тут не дєвочка!». Найбільше це обурило організатора економічного бойкоту Партії Регіонів, однак цього разу голова адміністрації був стриманіший та вибачився.

Тож, камянчани так і не дочекавшись відставки Михайла Желізника розійшлися по домівках, та обіцяли вже завтра знову прийти в «гості».

28 січня о 14:00 в Камянці проходитимуть сесії міської та районної рад, які обіцяють пікетувати. Збір активістів заплановано о 13:00 на Майдані Відродження навпроти міськради.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. А схожий на дєвочку, боїться батька , щоб по сраці не надавав.

  2. А обличчя всі знайомі ! Сраколизи !!!
    Хто буде пікетувати ,бики які їдять із рук того самого Желізника )))))

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.