В Олуйка рекомендували 18 виконкомам міських та селищних рад області знизити тарифи на опалення

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України рекомендувало 18 виконавчим комітетам міських та селищних рад Хмельницької області не допустити дій з ознаками антиконкурентних.

Про це повідомляє прес-служба облАМК.

З 1 січня 2014 року знижено граничний рівень ціни на природний газ для установ та організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів, для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання

При цьому для установ та організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів, до кінця 2014 року граничний рівень ціни прогнозується незмінний, а для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання передбачається щоквартальне зниження цін.

З 1 січня 2014 року була знижена вартість 1 Гкал опалення: для бюджетної сфери – на 22 – 25% (з 728 грн. до 599 грн. за 1 Гкал); для інших споживачів – на 12% (з 766 грн. до 683 грн. за 1 Гкал).

“У разі непроведення теплопостачальними підприємствами нових розрахунків чи корегування тарифів на послуги з централізованого постачання гарячої води (підігрів води) та опалення для різних груп споживачів при зменшенні вартості газу, їх бездіяльність може бути кваліфікована як зловживання монопольним становищем на ринку”, – заявили в обласному відомстві АМК.

В свою чергу, відсутність контролю з боку органів місцевого самоврядування за дотриманням суб’єктами господарювання Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, може створити теплопостачальним підприємствам умови для вчинення порушень законодавства про захист економічної конкуренції.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.