Сергій Лабазюк готовий взяти на себе відповідальність за країну

Позафракційний депутат від Хмельниччини Сергій Лабазюк у складі групи депутатів, які раніше відзначалися лояльністю до влади підписав звернення із закликом “взяти на себе головну відповідальність за країну”.

“Верховна Рада має взяти на себе головну відповідальність за країну. І це вимагає її консолідації, зняття внутрішнього протистояння, налагодження діалогу для невідкладного прийняття необхідних рішень, виключивши можливість введення надзвичайного стану в країні”, – наголошують підписанти.

Вони створюють депутатське об’єднання, яке хоче “надати переконливі, правдиві відповіді суспільству на всі поставлені ним питання”.

Ключові з них: відставка Кабінету міністрів, скасування законів, проведених через Верховну Раду 16, крім держбюджету на 2014 рік, прийняття політичного рішення про повернення до парламентсько-президентської форми правління, прийняття Закону про реальну амністію усіх учасників подій, після прийняття вищезазначених рішень ВР – здійснення зустрічних кроків щодо звільнення адміністративних будівель, розблокування урядового кварталу з відведенням спецпідрозділів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 10

 1. Хай не смішить. Він же сам за ці закони голосував. Як і за переважну більшість інших провладних законопроектів

 2. А для чого ж його “пропихали” в нардепи обласны рег1онали зам1сть Кол!щака ? Щоб голосував.

 3. Він же такий самий як вся партія регіонів нехай себе вже не приписує до революції нехай підрахує скільки міліонів дала ця влада це ще та сука.

 4. Передивився ось це відео: http://ngp-ua.info/2014/01/9540, руками голосували 203 регіонали і 32 комуністи, всього 235, Лабазюк виходить голосував лише за бюджет?!!

 5. Якби не голосував то подав би в суд проти банди. А так засранець і чмо. Не виріс ти Сірьожа з коротких штанців

 6. вивчіть ситуацію. є підтверджуючці фото з парламенту про голосування та прийняття бюджету. давайте будемо обізнаними. мені і моїй родині лобазюк допоміг коли було питання між життям і смертю. я закликаю – будемо триматися “купи” – зробимо країну- незалежною !

 7. я вірю Лабазюку – він з Волочиська!!!!!!!!!!!!!!!!!! Допомагає нам , вчора він в нас виступав….. Знаю його позицію! ВІН З НАРОДОМ- це ПРАВДА!!!!!!

  • якщо з народом, то чому не виступив з офіційною заявою про те, що його голос за законопроекти було зараховано проти його волі?????????? Подивіться на сай

   • сайт Верховнох Ради! Там стоїть “За” біля його прізвища! Сміливості не хватило виступити?

 8. ЗАВЖДИ ПОРУЧ!!!!! волочиськ в тебе віре!!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.