Депутати Хмельницької міськради вступили до Народної Ради України

Депутати Хмельницької міськради ухвалили рішення вступити до Народної Ради України.

За відповідне рішення проголосував присутній 41 депутат на позачерговій сесії міської ради.

Такої згоди обранцям вдалося досягти у ході тривалих дискусій. Приміром, міський голова Сергій Мельник спочатку не розумів пропозицію, яку запропонував свободівець Володимир Гончарук – оголосити про створення міської Народної Ради України.

“Хто оголосить? Самозванець? Тоді необхідно ліквідувати міську раду” – наголосив мер.

Помірковане формулювання проекту запропонував депутат Володимир Швець.

Нагадаємо, що учора, 22 січня, у Києві створено Народну Раду замість Верховної. Народна Рада України є органом представництва народних депутатів із захисту Конституції.

До об’єднання входять народні депутати-опозиціонери та позафракційні, які залишаються на позиції захисту Конституції, конституційного ладу, демократії, парламентаризму і виступають проти диктатури і узурпації влади режимом Януковича. Від Хмельниччини туди ввійшли свободівець Ігор Сабій та бютівець Олег Лукашук.

Народна Рада здійснюватиме повноваження представників законодавчої гілки влади з контролю за реалізацією питань, які згідно з р. 4 Конституції віднесено до повноважено Верховної Ради і “які нині узурповані режимом Януковича”.

Згідно з Декларацією, у Криму, кожній області, в Києві та Севастополі, в містах та районах на базі депутатських фракцій опозиційних партій в обласних, міських та районних радах утворюються місцеві Народні Ради як міжфракційні депутатські об’єднання, які разом з загальнонаціональною Народною Радою здійснюють захист Конституції, прав та свобод людини.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.