На Хмельниччині приступлять до створення осередків Народної ради України

На Хмельниччині приступлять до створення осередків Народної ради України – альтернативних органів самоврядування.

Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив народний депутат України від ВО “Свобода” Ігор Сабій.

“Можна скати, що із завтрішнього дня, 23 січня, три опозиційні сили Хмельницької області (ВО “Батьківщина”, ВО “Свобода”, УДАР) почнуть створювати осередки Народної ради України. Тобто, до прикладу, є Хмельницька обласна рада. За таким же принципом опозиція утворить обласну Народну раду”, – сказав він.

Фото з сайту blogspot.com

Також, за інформацією Сабія, в області плануються створити муніципальну міліцію, яка скадатиметься з теперішніх загонів самооборони, які задіяні для охорони Євромайдану.

Як відомо, сьогодні в Україні створено Народну Раду замість Верховної. Народна Рада України є органом представництва народних депутатів із захисту Конституції.

До об’єднання входять народні депутати-опозиціонери та позафракційні, які залишаються на позиції захисту Конституції, конституційного ладу, демократії, парламентаризму і виступають проти диктатури і узурпації влади режимом Януковича. Від Хмельниччини туди ввійшли свободівець Ігор Сабій та бютівець Олег Лукашук.

Як пише “Українська правда”, Народна Рада здійснюватиме повноваження представників законодавчої гілки влади з контролю за реалізацією питань, які згідно з р. 4 Конституції віднесено до повноважено Верховної Ради і “які нині узурповані режимом Януковича”.

Згідно з Декларацією, у Криму, кожній області, в Києві та Севастополі, в містах та районах на базі депутатських фракцій опозиційних партій в обласних, міських та районних радах утворюються місцеві Народні Ради як міжфракційні депутатські об’єднання, які разом з загальнонаціональною Народною Радою здійснюють захист Конституції, прав та свобод людини.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

 1. То ГО “Майдан” уже сформировали, теперь вот- рады, что у наших будет следующим ? Ах да, так как рада то выбор руководящих органов рады, да и сам состав нужно выбирать, а это время… консультации…

 2. І паралельно з радою потрібно створювати Громадську поліцію, яка повинна зайнятися охороною правопорядку на місцях. Стара корумпована міліція має стати поза законом.

 3. Чого ви так довго тягнули із створенням? Ви не стратеги, а лише тактики. Добре що хоч так. До кого звертатись? Куди?
  Пропоную статтю для ознайомлення http://www.pravda.com.ua/columns/2013/12/19/7007716/

 4. Герої України, світлі люди Юрій Вербицький, Роман Сеник убиті внаслідок бандитських дій влади та їй поплічників, закатовані та вбиті тільки за те,що любили волю, за те що вони Українці. Вічна пам’ять загиблим ! Царство небесне
  Влада та їхні поплічники втратили розум , вони загрузли в оргіях і розпусті , про це свідчать алкогольні оргії в Українському ДОМІ в Києві, що на майдані .Ось до чого приводить узурпація влади.
  Те , що бандитська влада робить ( роздягають до гола , глумляться ) робили тільки фашисти у концтаборах . І цю коричневу чуму треба знищити на корені.
  А Юрію Вербицька , Роману Сенику світла пам’ять , як і іншім борцям, що полягли за матір Україну .
  Про померлих говорять тільки добре, в день похорону людям-героям, зло не показують,схиляють голову та думають про вічне.
  Віковічна боротьба Добра зі злом не припиняється ні на мить. Те, що, відбувається зараз в Україні – це і є боротьба Добра і зла. І в цій боротьбі зло загине.
  Юрій Вербицький , Роман Сеник та інші, віддали все що мали – найцінніше – своє життя!
  Українці завжди відносились до дружнього російського народу по братерські , ми поважали и поважаємо їх звички , уклад життя . Але ми, як і інші волелюбні народи не любили та ніколи не допустимо щоби влада робила нас рабами.
  Нам закидають, що – “Кращі” на майдані руйнують тротуари , спалюють каси стадіону і магазин сувенірів пошкодили , кидають коктейлі ” Молотова ” , палять шини , захоплюють будівлі, зірвали новорічні свята . Значить достали, якщо на майдан виходять студенти та наші діти.
  З якою ж оскаженілої злістю до всякого інакомислення вивергають ненависть провладники,перефарбовані, вішаючи нам локшину, що нібито влада вибрана демократичним шляхом. Ми знаємо яким «демократичним шляхом» – корупцією, звільнення з роботи , побиття , залякуванням , різного роду фальсифікації, корпоративним захистом. Ми не оббирали таку владу – за нас зробили вибір, і знову такий вибір зробити ми не дамо!
  Влада не може бути доброю, але повинна бути чесною,прозорою та справедливою, не розприділяти, а тяжко працювати!
  Дуже соромно що деякі коментарі продовжують ганьбити людей, для яких Україна понад все, які бажають,щоб їхні діти, внуки та правнуки жили краще. Бо на цьому ґрунтується основа держави – УКРАЇНИ.

  Українці ніколи не вбивали клин між братами. Ми не дозволимо вбивати нас -УКРАЇНЦІВ ЗА ПРАВДУ!
  Героям Слава! Вічна Пам’ять тим,що віддам своє життя за волю, за Україну!! Земля їм пухом ! Загибель тим, що це зробили!

 5. Ради ніби-то створюються не партіями, а громадами…
  не пам’ятаю, щоб проводилися вибори у цю раду, в обласну проводилися
  так те, що вони роблять називається дуже популярним нині словом “узурпацією”

 6. написано опозиція створить, тобто три партії в області, а на решту їм наср..ти
  чому не має людей змайдану? чому політики рвуться?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.