Золота карта поляка (лист до редакції)

Все більше українців шукають у себе польське коріння для отримання довгоочікуваної карти поляка. Серед іноземців, які отримали вказаний документ протягом останніх 5 років, українці впевнено лідирують.

Так, за даними польського МЗСу, з 100 тис. карт поляка, виданих з 2008 по 2012 рік, 46,1 тис. отримали українці, 42 тис. – білоруси, 2,7 тис. – росіяни. Ті що залишились 10 тис. отримали невеликими порціями мешканці інших держав.

Останній перепис населення  2001 року показав, що в Україні  нараховується 140 тис. мешканців з польським корінням. Намагаючись отримати вказаний документ, більшість з них простоюють в чергах до архівів та на курси польської мови. До речі, за відгуками тих, хто отримав карти поляка до 2011 року, знання мови у багатьох і не перевіряли. Про це свідчили виступи цих «поляків», з яких лише дехто спромігся на кілька польських слів.  

Хочу розповісти Вам про власний досвід, який отримав минулого року під час вироблення, як потім стало відомо, золотої карти поляка. Таким чином поінформую громадськість про проблеми, які їх очікують на шляху до бажаного документу з червоно-білим орлом на звороті.

Спершу, подзвонив до одного з керівників польських товариств Хмельницької області, який в телефонному режимі перевірив мої знання мови, традицій та культури Польщі, та недовго вагаючись, запропонував мені під’їхати до нього (я  зрозумів, на власне приміщення для організації він ще не заробив, однак крокує у “правильному” напрямку) та отримати перелік необхідних документів для оформлення карти поляка. В ході розмови розпитав, чому я звернувся безпосередньо до нього, а не до такого самого представника з рідного міста (родом я з м. Городок). Отримавши змістовну відповідь,  продовжив розпитувати про моє походження, періодичність відвідувань місцевого костелу, участі у заходах, які організовуються польською національною меншиною, можливістю отримати підтверджуючі документи з місцевого архіву про польські коріння. В кінці бесіди запропонував мені оформити легітимацію (стати членом польського товариства) за символічну плату у розмірі 500 грн. Після чого він попросив принести підтверджуючі документи з архіву.

Водночас, для мене це виявилось проблемою, оскільки маючи бабусю-полячку, необхідно ще й надати документ про те, що вона дійсно є такою. В місцевому архіві, як виявилось, цих даних не має(потратив більше 2 тижнів).    

Повернувшись до мого “благодійника”, детально розповів про цю ситуацію і вже думав, що на цьому все закінчиться, однак останній запропонував, на підставі наданої ним легітимації, стати активним представником польської національної меншини (сходити на польський цвинтар сфотографуватись біля могил, які я ніби то прибираю; зробити фото біля польської школи в Городку), тобто повністю вжитись у роль “пана”.

Знову ж таки за матеріальну винагороду, як особі, що не має польського коріння (підтвердженого), керівник польської організації виробив документ з моїми біографічними даними та вигаданою діяльністю на благо польського народу. Зазначений документ при мені був відправлений по факсимільному зв’язку на адресу одного з керівників Всеукраїнської польської організації в м. Києві. На цій ноті закінчився місяць з того часу як я почав виготовляти “золоту” карту поляка.

Приблизно через ще один місяць вищезазначена особа сповістила мене про те, що є всі документи і є можливість продовжувати виробляти карту поляка. Завітавши знову ж таки до нього на роботу, дізнався, що існує черга для осіб, які бажають отримати вказаний документ, оскільки консул приїжджає в місто один раз на місяць. На той час потрапити в чергу можна було лише через три місяці, при цьому ще не стовідсотково.Почувши це, я подякував за допомогу та поїхав додому, думаючи чи можна іншим шляхом закінчити всю цю процедуру.

Аналізуючи почуте та зроблене, в мене склалось враження, що керівники польських культурних осередків Хмельницької області займаються оформленням карти поляка як улюбленою справою, мета якої наповнити власний гаманець. Потрапивши до офісу мого “благійника”, зрозумів, що він займається не тільки картою поляка, але й виготовляє документи для виїзду закордон, як то до Польщі, Італії та навіть до “Туманного Альбіону”. Цікаво люди дійсно туди потрапляють, чи так як я мають чекати півроку поки будуть оформлені всі необхідні документи? Від деяких осіб польської національної меншини з Волочиська почув про те, що окремим керівникам польських організацій обласного центру треба сплатити гроші на обід представнику дипломатичної установи, лише тоді ти будеш включений у список та допущений до проходження співбесіди на карту поляка. Поясніть, будь-ласка, мені чому я маю їм платити за те, що я народився поляком?

Вся ця процедура містить стільки бруду, що знайомі представники польської національної меншини на питання де проходили співбесіду, одноголосно відповідали, що в дипломатичній установі. Оскільки ходити на уклін до чергового керівника організації польської національної меншини їм заважає гордість. При цьому, окремі з цих керівників навіть не мають польського коріння, а займаються цією справою, купивши допомогу від вищого керівництва, допомагаючи останнім примножувати свої статки й за рахунок районних осередків. 

І в черговий раз я задаю собі питання: навіщо надавати пересічним керівникам організацій польської національної меншини такі права? Невже за стільки років важко було побачити, яка склалась ситуація в Хмельницькій області?

Раджу всім, бути обережними з керівниками польських товариств Хмельницької області, аби не бути в черговий раз ошуканими.

 

P.S. Золоту карту поляка я таки отримав в кінці 2013 року.

 

В’ячеслав Мацинський

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 10

 1. Хоч я і поляк але карту поляка не хочу)

 2. Підтримую автора даної статті, Слава Україні!!! Вже давно необхідно було написати таку статтю, можливо хтось надішле її польському консулу!!! Хай почитають, що робиться в Хмельницькій області.

 3. Смішно читати.
  Нема підтвердженого походження і отримав Карту Поляка і ще й залишився незадоволений. Ще дякую потрібно сказати.

  Тут люди з підтвердженим польським походженням не можуть отримати, навіть маючи всі документи на руках.

 4. до консульства у Вінниці нереально дозвонитись.Адже можна телефонувати лише в понеділок о 8.30.Телефонувала 4 тижні поспіль.

 5. действительно так.Ужас.Разве реально жителям 4 областей одновременно о 8.30 получить ответ на звонок?

  • В консульстве нахамили в ответ на вопрос о том,почему запись лишь в 8.30,тогда как рабочий день до 16.00

 6. Возможно,это способ не отказав ,не записать до консула на беседу

 7. А у меня поинтересовались,почему я только сейчас надумала получить карту поляка,когда ее выдают уже 7 лет

 8. Это личное дело каждого,когда и что делать

 9. Коростень дня 18-04-2016 рік
  Ministero della Difesa Nazionale
  Палац Baracchini
  Via XX Settembre 8
  00187 Рим
  Військовий Суд і Прокуратура
  Вул: Петра Болбочана 8
  01601 Київ
  Міністерство Оборони України
  пр-кт Повітрофлотський 6
  03168 Київ
  Генерал Армії
  Степан Полторак.
  ДИПЛОМАТИЧНА АКАДЕМІЯ
  МЗС УКРАЇНИ
  Міністр Закордонних Справ
  вул. Велика Житомирська, 2
  01001 Київ
  Міністерство закордонних справ
  Михайлівська площа 1
  01018 Київ
  Ваша Студентка
  Дуже Поважна і Приваблива
  Місіс Ірина Володимирівна Геращенко

  ( Державна Дума – Кремль Не Допустив
  ОДНОРАЗОВИЙ ВІЗИТ
  Росія
  в Місто Воронеж СІЗО № 3 )

  Державна Корпорація Адвокатів
  Професійний Адвокат
  Ви, Марк Захарович Фейгін
  2-ой Сыромятнический пер: будинок 10-а ну,
  105120 МОСКВА
  Росія

  Міністр Закордонних Справ
  Вул: Велика Житомирська 2
  01001 Київ

  Генеральний Консульство
  Генеральна Посольство
  РОСІЯ
  вулиця Ярославів Вал 12
  01901 Київ

  Політична партія
  Демократичний Альянс
  вулиця Голосіївська, 7 210
  03039 Київ

  Міністерство Оборони
  Військовий Суд і Прокуратура
  ВІЙСЬКОВИЙ НАКАЗ
  НЕГАЙНО ДАТИ KAŻADĄ ДОПОМОГА
  для Громадянина з Польщі Пан Петро Волонтер з Майдану Niezależnośc Пункт Перший : День 03-10-2014 року о 06:00 на Станції Метро Арсенальна поруч stojacego міліціонера Був Жорстоко Вражений Пан Петро з Польщі через бруд і лайно Суки Син з Татуюваннями де поруч стояли дівчата українські повії з татуюваннями, які Казали, щоб Я Був вражений і які Володіли Наркотики Дуже Брудні дівчини . Пункт Другий: День 03-10-2016 року Ніхто Не дав будь-якої Допомоги, сам Пішов в Червоний Хрест, там Була Викликана Бригада Лікарів . Пізніше Пан Петро Був Przewieźony Машині 103, Київська міська клінічна лікарня №17 . Перед Операцією Виконану дня 03-11-2014 року Київська міська клінічна лікарня №12 Жебрати на Хліб Київська міська клінічна лікарня №17 . Після П’яти Днів ви Вигнали на вулицю Київська міська клінічна лікарня №12 я Сміття Де Dziśejszego Не Отримує Ніякої Пенсії з Боку Уряду та Адміністрації Прем’єр-міністра або Президента України . Пункт Третій день 28-09-2014 року Крадіжку в київському монастирі києво-печерська лавра , крадіжка Документів – Речі – Гроші-Ублюдок саша або міша . Пункт Четвертий: Дві Справи, і Навіть Більше Справ, тобто що Кожна Справа це ( Відсутність Кожного Протоколу для Консульство і Посольство Польщі і Польських Організацій, а Також для Міжнародних в Києві ) в Єдиного Господа, Який також Отримав Pięścia в Голову Десь на вулиці, то Київська міська клінічна лікарня №17 Щодня Приїжджали Пани з Міліції і Прокуратури . До Господа Петра з Польщі в Лікарні Ніхто Не Приїхав з Боку Генеральної Прокуратури України або до Суду у Київі сайт Лівобережна . ( Протокол, жодне Розслідування ) Пункт П’ятий день 05-11-2015 року Пан Петро в 13:45 у Місто Коростень в Місті Коростень ( З Допомогою Духа Надія Вікторівна Савченко Були Відкриті Двері на вулиці Грушевського 35 ) В Місто Коростень по вулиці Грушевського 35 Офіс Приміщення . Я як Колишній Волонтер Зробив це Порядок Posprzatałem після Pijakach і Наркоманів Порожні Пляшки, Шприци , Відремонтував Двері я Купив за свої Гроші ( Я Жебрак донині ) Купив за 75 гривень Новий з Магазину Циліндр Компанія Аверс . Там я Вимив Підлогу, Вимив Скла на Підлозі Було Лайно і Сеча після Pijakach Стіни в Сечі, я Купив Порошок для Прання Дістав Відро і Дуже Швидко, щоб ДОПОМОГТИ Надія Вікторівна Савченко, її Мати Марія і Сестрі ( з Допомогою Святого Духа Надія Вікторівна Савченко ) там я Писав Листи в Міністерство Оборони та Уряд і Різдво, святий Престол, ВАТИКАН і Святий Отець Франциск . Пункт 7. Після приблизно 45 до 50 днів Приїхали господа юдеїв це дали Ключі, Потім через 2 дні Забрали Ключі там вона знімала Політична партія Демократичний Альянс . Такий Гній-н віктор на Автомобілі Mercedes Benz Забрав Мої Речі на МДП Парковка вулиця Жовтнева 76 я Працював там безкоштовно . Це Навіть Струм Мене Переключили Запобіжниками і Сміялися ) єврей, ви Супер Автомобілі Марки mercedes Benz після приблизно 15 днів Був Дуже Kultularnie Вигнали на вулиці, і Мої Речі ) ( Без будь-якої Подальшої Допомоги ) пан віктор Отримав 1500 гривень із Житомир на Струм від Польща Організація Прихід Житомир це, панове, в будівлі Забрали мене Електрична Плита, Яка Відремонтував, Купив Нову Спіраль за 15 Grywien Де Ніхто не Хоче дати Мені на Страви . ) Дуже Дорога Мати Марія і Сестра Віра Вікторівна Савченко. Щоб Було Зрозуміло на 100% Не Писав Ніякого Листа або повідомлення електронної пошти Державної Дума і Кремль і Президента і Прем’єр-міністра або Державного Уряду Російської Федерації ( я такий Гній або Лайно Не Я ! ) У Ситуації, що Більше 2 років сем Отримав Нові Штани – Новий Светр – Нові Туфлі від Продавців, Які Були Знищені під Володимирський кафедральний собор бульвар Тараса Шевченка, 20 Київ 02000 Руйнування Зробила захист чотирьох чоловіків в Шкурах і замок, бачить принцесу для Биття і щоб Ніхто nieŻebrał Грошей 9 І я так Думаю, що Влада і Уряд України Вас Ірина Володимирівна Геращенко Не Впустили до Воронежа в Росія – Влада української, єврейської та євреїв православна церква )( Чому, Тому що Пан Президент Не Зробив Закон України про Негайне Право Міністра Енергетики України таке про Вимкніть Електрику та Вода по Державне Енергетичне Підприємство КИЇВЕНЕРГО пл. І. Франка, 5 01001 Київ та Інші Державні Енергетичні Компанії та Газові ) ( Державні Служби Електропостачання – Водопостачання – Газові Команду і Орден Президента України Відключити Електрику – Вода – Газ Всі Церкви і Монастирі Не Повинні Порно ! Я був в Офісі Ksiegowości монастир києво-печерська лавра-це там матір та її син суки мама Анус собаки і Лайно і гній на Вкраденому Комп’ютері Грав і Гри на Комп’ютері Безкоштовний wi-fi в монастирі, а також Порно і Безкоштовно булочки з Капустою Банани кухня в монастир києво-печерська лавра-це захист монастиря Била мене палицею ) Дуже Багато Є в монастирях і церкви в Київ, у Києві для Биття ! мене і Дипломатів . як це кажуть у нас Дуже Багато Проблем Перша Проблема-це Миттєве Здачі Ключів від Приміщення та Офіси Коростень вулиця Грушевського 35 чоловіків powiesza солдати АТО за яйця і Голову за вами, і Мене, і Також за Втрачений час матері Мадам марії та її Sistry . Через Повішення за яйця ці суки син і Ублюдок, Нехай не Хвилюється і Міністр Оборони, і бійцям АТО, які Отримують з єврейського і Директор єврей Приватбанку і єврейка tymoszenka юля і її Партія ” Батьківщина Пункт другий-це Знову Повернути Порожнє Приміщення, а це Затримка на Негайному Звільненні Надія Вікторівна Савченко з Міста Воронеж СІЗО № 3, Що Робити ? якщо Генерал Армії Степан Полторак і генеральний Штаб Міністерства Оборони України, Залишаючи Дружину джада Безкоштовно Їде Військовими службовими обов’язками Військовій Машині в Санаторій Трускавець СБУ Санаторій Трускавець Служби вул.Шевченка, 23 82200 Трускавець і П’ють Безкоштовний Алкоголь Отримують з ПрАТ “Львівський лікеро-горілчаний завод вул: Мирона Кордуби 2 79024 Львів ( Dore лікування 0 Інші Центрального будинку офіцерів ЗС Михайла Грушевського 30/1 01021 Київ у Підвалі бар з закусками Бар, а також Можна Купити або отримати Безкоштовно краще горілочки в Platikowych Пляшках Włódkę ( там є Дуже Гарні дами, Які Продають і Які бити в Морду, Немає Ніякої культури і Немає Ніякого Śzacunku для ПОЛЬЩІ за це і Отримують українки як Prostytytutki і Захист ( КАРТА ПОЛЯКА або РЕСПУБЛІК ЧЕХІЇ ) Офіцери Міністерства Оборони України Не Можуть Пити Ніякої Горілки ! Потім Дуже Багато Проблем, Кажуть, від Речі по-єврейська Мова з єврейського Моссаду Дуже Бажаю, Пані і Мати марія Савченко Багато Здоров’я Буде Офіс, Приміщення та Ключі я Буду Думати про Допомоги Н. в Даний час Дуже Багато Грошей Витрачається на Паливо для Автомобілів на Експорт в Москві Ділянку Київ Житомир Одеса Платить Адміністрація кожного Округу . Я не Отримую Ніякої Пенсії або Пенсію від адміністрація Президента або Прем’єр-міністра України ( Самі їдять Безкоштовно яйця по 1.50 гривні ) і Негайно Буде Потрібен Буде Військовий Тимчасовий Паспорт громадянина України або інший Документ, Необхідний для Виїзду з україни в Чеська Італії в Різдво, святий Престол, ВАТИКАНУ та Зустріч з Святий Отець Франциск також Маса в Koścoiele католицькому Спільна Молитва і також Католицькі їжа на Столі Католицькому Спів Пісень Католицьких і Хороша Дружба Читання Біблія Католицька, і Пізнати Господа Бога і Святий Дух Католицької церкви .
  ПЕТРО K народився 08-08-1967 рік
  Не Вкрасти Мій Номер Тел. моб: +380632193679

  Тел моб-н віктор +380936378467

  Коростень dnia 18-04-2016 rok
  Ministero della Difesa Nazionale
  Palazzo Baracchini
  Via XX Settembre 8
  00187 Roma
  Військовий Суд і Прокуратура
  Вул: Петра Болбочана 8
  01601 Київ
  Ministerstwo Obrony Ukrainy
  пр-кт Повітрофлотський 6
  03168 Київ
  Generał Armii
  Степан Полторак.
  ДИПЛОМАТИЧНА АКАДЕМІЯ
  МЗС УКРАЇНИ
  Minister Spraw Zagranicznych
  вул. Велика Житомирська, 2
  01001 Київ
  Міністерство закордонних справ
  Михайлівська площа 1
  01018 Київ
  Wasza Studentka
  Bardzo Szanowna i Atrakcyjna
  Pani Іри́на Володи́мирівна Гера́щенко

  ( Państwowa Duma – Kreml Nie Pozwolił na
  JEDNORAZOWA WIZYTA
  w Federacja Rosyjska
  do Miasto Woroneż СИЗО Nr. 3 )

  Państwowa Firma Adwokacka
  Zawodowy Adwokat
  Pan Ма́рк Заха́рович Фе́йгин
  2-ой Сыромятнический пер: дом 10-А
  105120 МОСКВА
  Federacja Rosyjska

  Minister Spraw Zagranicznych
  Вул: Велика Житомирська 2
  01001 Київ

  Generalny Konsulat
  Generalna Ambasada
  POLSKA
  вулиця Ярославів Вал 12
  01901 Київ

  Политическая партия
  Демократический Альянс
  вулиця Голосіївська, 7 210
  03039 Київ

  Ministerstwo Obrony
  Військовий Суд і Прокуратура
  WOJSKOWY ROZKAZ
  NATYCHMIAST DAĆ KAŻADĄ POMOC
  dla Obywatela z Polski Pan Piotr Wolontariusz z Majdanu Niezależnośc Punkt Pierwszy : Dnia 03-10-2014 roku o Godzinie 06:00 w Stacji Metra Арсена́льна obok stojacego milicjanta Został Brutalnie Uderzony Pan Piotr z Polski przez gnój i gówno Suki Syn z Tatuażami gdzie obok stały dziewczyny ukraińskie prostytutki z tatuażami które Mówiły żebym Ja Został uderzony i które Posiadały Narkotyki Bardzo Brudne dziewczyny . Punkt Drugi: Dnia 03-10-2016 roku Nikt Nie dał Żadnej Pomocy sam Poszedł do Czerwonego Krzyża tam Został Wezwana Ekipa Lekarzy . Później Pan Piotr Został Przewieźony Samochodem 103 do Київська міська клінічна лікарня №17 . Przed Operacja Wykonaną dnia 03-11-2014 roku w Київська міська клінічна лікарня №12 Żebrał na Chleb w Київська міська клінічна лікарня №17 . Po Pięciu Dniach pan Został Wyrzucony na ulicę z Київська міська клінічна лікарня №12 ja Śmietnik Gdzie do Dziśejszego Nie Otrzymuje Żadnej Emerytury ze Strony Rządu i Administracja Premiera lub Prezydenta Ukrainy . Punkt Trzeci dnia 28-09-2014 roku Kradzież w kijowskim klasztor lawra pieczerska , kradzież Dokumentów – Rzeczy – Pieniędzy przez Gnój sasza czy misza . Punkt Czwarty: Dwie Sprawy a Nawet Więcej Spraw to jest że Każda Sprawa to ( Brak Każdego Protokołu dla Konsulat i Ambasada Polska i Polskich Organizacji a Takze dla Miedzynarodowych w Kijowie ) do Jednego Pana także Który Otrzymał Pięścia w Głowe Gdzieś na ulicy to do Київська міська клінічна лікарня №17 Codziennie Przyjeżdżali Panowie z Milicji i Prokuratury . Do Pana Piotra z Polski w Szpitalu Nikt Nie Przyjechał ze Strony Generalnej Prokuratury Ukrainy lub Sąd w Kijowie strona Лівобережна . ( Żaden Protokół Żadne Śledztwo ) Punkt Piąty dnia 05-11-2015 roku Pan Piotr o Godzinie 13:45 w Miasto Коростень i w Mieście Коростень ( Z Pomocą Ducha Наді́я Ві́кторівна Са́вченко Były Otwarte Drzwi na ulicy Груше́вського 35 ) W Miasto Коростень na ulicy Груше́вського 35 Jest Buiro Pomieszczenie . Ja tam jako Były Wolontariusz Zrobiłem Porządek to jest Posprzatałem po Pijakach i Narkomanach Puste Butelki Strzykawki , Naprawiłem Drzwi Kupiłem za swoje Pieniądze ( Jestem Żebrak Po dzień dzisiejszy ) Kupiłem za 75 hrywien Nowy ze Sklepu Циліндр Firma Awers . Tam Umyłem Podłogę Umyłem Szyby na Podłodze Było Gówno i Uryna po Pijakach Ściany w Urynie Kupiłem Proszek do Prania Załatwiłem Wiadro i Bardzo Szybko POMÓC Наді́я Ві́кторівна Са́вченко jej Matce Maria i Siostrze ( z Pomocą Ducha Ducha Наді́я Ві́кторівна Са́вченко ) tam Pisałem Listy do Ministerstwa Obrony Narodowej i Rząd oraz Świeta Stolica Apostolska WATYKAN i Ojciec Święty Franciszek . Punkt 7. Po około 45 do 50 dniach Przyjechali panowie żydy to dali Klucze Potem po 2 dniach Zabrali Klucze tam Wynajmowała Политическая партия Демократический Альянс . Taki Gnój pan wiktor Samochodem Mercedes Benz Zabrał Moje Rzeczy na TIR Parking вулиця Жовтнева 76 tam Pracowałem za darmo . To Nawet Prąd Mnie Wyłaczali Bezpiecznikami i się Śmiali ) żyd pan w Super Samochodzie Marki mercedes Benz po około 15 dniach Zostałem ( Bardzo Kultularnie Wyrzucony na ulice i Moje Rzeczy ) ( Bez Żadnej Dalszej Pomocy ) pan wiktor Otrzymał 1500 hrywien z Żytomierz na Prąd od Polska Organizacja Okręg Żytomierz to panowie w budynku Zabrali mnie Elektryczna Kuchenka Która Naprawiłem Kupiłem Nową Spirale za 15 Grywien Gdzie Nikt nie Chce dac Mnie na Jedzenie . ) Bardzo Kochana Matka Pani Maria i Сестра Вера Викторовна Савченко. Żeby Było Jasne na 100% Nie Napisałem Zadnego Listu czy email do Państwowej Duma i Kreml oraz Prezydenta i Premiera lub Państwowy Rząd Federacji Rosyjskiej ( ja taki Gnój czy Gówno Nie Jestem ! ) Wobec i w Sytuacji że Ponad 2 lata tem Otrzymałem Nowe Spodnie – Nowy Sweter – Nowe Buty od Sprzedawców Które Zostały Zniszczone w Владимирский кафедральный собор бульвар Тараса Шевченка, 20 Київ 02000 Zniszczenia Zrobiła ochrona czterech panów w Skórach i Rekawiczkach do Bicia i żeby Nikt nieŻebrał Pieniędzy 9 I tak Myślę że Władza i Rząd Ukrainy Panią Іри́на Володи́мирівна Гера́щенко Nie Wpuścili do Woroneża w Federacja Rosyjska – Władza ukrainskiej żydowskiej i żydów cerkiew prawosławna )( Dlaczego Ponieważ Pan Prezydent Nie Zrobił Zakon Ukrainy i Natychmiastowe Prawo do Ministra Energetyki Ukrainy to Jest o Wyłaczyć Prąd i Woda przez Państwowy Zakład Energetyczny КИЇВЕНЕРГО пл. І. Франка, 5 01001 Київ i Inne Państwowe Firmy Energetyczne oraz Gazowe ) ( Państwowe Służby Energetyczne – Wodne – Gazowe na Polecenie i Zakon Prezydenta Ukrainy Wyłączyć Prąd – Woda – Gaz Wszystkie Cerkwie i Klasztory Nie Wolno Porno ! Byłem w Biurze Ksiegowości klasztor lawra pieczerska to tam matka i jej ( suki syn z matka Odbyt psa i Gówno i gnój na Kradzionym Komputerze Bawił sie i Gry na Komputerze Bezpłatny WiFi w klasztorze oraz Dodatkowo Porno i Bezpłatnie bułki z Kapustą Banany z kuchnia w klasztor lawra pieczerska to ochrona klasztoru Biła mnie kijem ) Bardzo Dużo Posiadają w klasztorach oraz cerkwie Kijów w Kijowie do Bicia ! mnie oraz Dyplomatów . jak to mówia mamy Bardzo Dużo Problemów Pierwszy Problem to Natychmiastowe Oddanie Kluczy do Pomieszczenia i Biura Коростень вулиця Груше́вського 35 panów powiesza żołnierze ATO za jajca i Łeb za pania oraz Mnie i Także za Zmarnowany czas matki Pani marii i jej Sistry . Za Wieszanie za jajca tych suki syn i Gnój Niech sie Martwi Minister Obrony i żołnierze ATO którzy Otrzymują z żydowskiego i Dyrektor żyd Privatbank oraz żydówka tymoszenka julia i jej Partia Батьківщина Punkt drugi to Jak Znowu Odzyskam Puste Pomieszczenie a jest Opóźnienie w Sprawie Natychmiastowego Zwolnienia Наді́я Ві́кторівна Са́вченко z Miasto Woroneż СИЗО Nr.3 Co Zrobić ? skoro Generał Armii Степан Полторак i Sztab Ministerstwa Obrony Ukrainy Zostawiajac Żony jada Bezpłatnie Jedzie Wojskowymi Służbowymi Wojskowym Samochodem do Санаторій Трускавець СБУ Санаторій Трускавець Служби вул.Шевченка, 23 82200 Трускавець i Pija Bezpłatnie Alkohol Otrzymywany z ПрАТ “Львівський лікеро-горілчаний завод вул: Мирона Кордуби 2 79024 Львів ( Dore leczenie 0 z Reszta w Центрального будинку офіцерів ЗС Михайла Грушевського 30/1 01021 Київ Jest w Piwnicy Bufet Bar i także Można Kupic lub otrzymać Bezpłatnie Wódke w Platikowych Butelkach Włódkę ( tam sa Bardzo Dobre panie Które Sprzedają i Które bić w Mordę Brak Żadnej kultury i Brak Zadnego Śzacunku dla POLSKI za to jest i Otrzymuja ukrainki jako Prostytytutki oraz Ochrona ( KARTA POLAKA lub REPUBLIK CZECH ) Oficerowie Ministerstwa Obrony Ukrainy Nie Mogą Pić Żadnej Wódki ! Potem Bardzo jest Dużo Problemów Mówią od Rzeczy po żydowska Mowa z żydowskiego Mossadu Bardzo Życzę Pani i Matka Pani maria Sawczenko Dużo Zdrowia Będzie Biuro Pomieszczenie i Klucze Będę Myśleć o Pomocy N. Obecnie Bardzo Dużo Pieniędzy jest Wydawane na Paliwo do Samochodów do Wywozu Smieci Okręg Kijów Żytomierz Odessa Płaci Administracja każdego Okręgu . Nie Otrzymuję Żadnej Renty czy Emerytury od administracja Prezydenta lub Premiera Ukrainy ( Sami jedza Bezpłatnie jajka za 1.50 hrywny ) i Natychmiast Będzie Potrzebny Bedzie Wojskowy Tymczasowy Paszport Ukrainy lub inny Dokument Potrzebny do Wyjazdu z ukrainy do Republika Włoch do Świeta Stolica Apostolska WATYKAN i Spotkanie się z Świety Ojciec Franciszek to także Msza w Koścoiele katolickim Wspólna Modlitwa i także Katolickie jedzenie w Przy Stole Katolickim Śpiewanie Piosenek Katolickich i Dobra Przyjaźń Czytanie Biblia Katolicka i Poznać Pana Boga i Święty Duch Katolicki .
  PIOTR K urodzony 08-08-1967 rok
  Nie z Kradzieży Mój Numer Tel: mob: +380632193679

  Tel mob pan wiktor +380936378467

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.