Сабій у співавторстві підготував законопроект щодо підтримки вітчизняного сільськогосподарського виробника

Народний депутат від ВО “Свобода” Ігор Сабій (189 виборчий округ) у співавторстві депутатом-бютівцем Михайлом Апостолом та регіоналом Олегом Кулінічом підготували проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо підтримки вітчизняного сільськогосподарського виробника).

Відповідний документ 14 січня зареєстрований у ВР.

У пояснювальній записці до проекту зазначається, що “вітчизняні виробники зернових вимушені співіснувати з великою кількістю посередників – підприємств, що закуповують зерно безпосередньо у виробників та не є сільськогосподарськими товаровиробниками, згідно з чинним законодавством. За таких умов першочергового значення набуває проблема забезпечення для вітчизняних виробників зернових культур (в тому числі – для малих та середніх господарств) безпосереднього та безперешкодного доступу до зазначених перспективних ринків збуту. Запропонований законопроект має на меті вирішити цю проблему”.

Законопроектом пропонується спростити для українських сільськогосподарських товаровиробників процедуру митного контролю при експорті сільськогосподарської продукції (товарів), що є об’єктом державного цінового регулювання.

А також передбачається надання вітчизняним виробникам зернових суб’єктами ринку зерна та підприємствам, що пов’язані з виробниками зерна відносинами контролю, виключного права на експортні операції з власно виробленим зерном.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.