Нетішинський мiський суд переніс розгляд справи за позом екс-секретаря міськради на 22 січня

Нетішинський мiський суд переніс розгляд справи на 22 січня цього року за позом екс-секретаря міськради Миколи Степаненка на 22 січня цього року.

Це пов’язано з тим, що міська рада не надала до суду протокол рішення 52 сесії Нетішинської міської ради від 24 грудня 2013 року, оскільки, відповідно до регламенту сесії, протокол готується протягом 20 робочих днів.

Крім цього, Феміда відмовила пану Степаненку у задоволені заяви про забезпечення позову. Суть заяви зводиться до того, що колишній секретар ради просив суд заборонити міській раді вчиняти дії, направленні на виконання рішень, принятих на сесії 24 грудня. Цим кроком суд фактично забезпечив повноцінну життєдіяльність місту, вважають у міській раді.

Нагадаємо, що 24 грудня минулого року депутати Нетішинської міської ради достроково припинили повноваження секретаря ради та виконувача обов’язків міського голови Миколу Степаненка.

За це на позачерговій сесії проголосувало 22 обранці при потрібному 21 голосу.

Новим секретарем ради обрано свободівця Олександра Марчука.

Крім цього, депутати усунули з посади виконуючого обов’язки першого заступника міського голови Нетішина Павла Скакуна, який до того ж є позаштатним радним голови Хмельницької ОДА.

На посаду першого заступника міського голови призначено позафракційного Василя Тарарука.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.