Дозвільні органи Хмельницької міської ради вимагають від підприємців зайві документи – прокуратура

Прокуратура Хмельницького з’ясувала, що дозвільні органи міської ради систематично вимагають від підприємців отримувати документи дозвільного характеру, одержання яких не передбачене законодавством.

Як повідомляє прес-служба облпрокуратури, зокрема, суб’єкти господарювання могли продовжувати оренду приміщень комунального майна лише на підставі інформаційної карти на видачу відповідного рішення про це виконкомом міської ради.

Натомість дозвільним центром міськради видавались представникам бізнесу обов’язкові погодження на розміщення секцій та лотків у торгових об’єктах, хоча жодним законом одержання такого погодження не встановлено.

Загалом, виявлено сотні документів, виданих під виглядом дозвільних з порушеннями законодавства.

За актами реагування прокуратури, міською радою припинено хибну практику видачі документів дозвільного характеру, не передбачених законом. Винного посадовця притягнуто до дисциплінарної відповідальності. Наразі розробляється нова процедура отримання таких дозволів та рішень.

З метою забезпечення оперативного реагування на незаконне втручання у діяльність господарюючих суб’єктів з боку контролюючих та правоохоронних органів у прокуратурі Хмельницької області діє телефон «гарячої лінії»: (0382) 75-51-14.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Ну і олені!
    Я. наприклад, обслуговую свою фірму у бухгалтерській фірмі. Там і юрист є. Плачу в місцяць менше аніж бухгалтеру і до того маю ще чистий спокій! )))

  2. “продовжувати оренду на підставі інформаційної карти”.. видать прокуратура сама не зрозуміла шо написала. ну і ну

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.