Фермери Хмельниччини протягом року імпортували тварин на суму майже 40 млн. грн

На Хмельниччині в 2013 році фермери ввезли з-за кордону домашніх тварин на суму 39 млн гривень.

Про це повідомила прес-служба Міністерства доходів і зборів України, пише latifundist.

Внаслідок цього в держскарбницю надійшло майже 10 млн гривень митних платежів і зборів.

Зокрема, чистопородні племінні молочні вівці і поросята були завезені на суму 25 млн гривень. Парнокопитних привезли з Франції, а свиней – з Данії, Польщі, Німеччини та Ірландіі.

В свою чергу курей на суму 13,5 млн гривень хмельницькі птахівники імпортували з Данії та Словаччини.

Як зазначив начальник Хмельницької митниці Олексій Бочко, всі тварини були ввезені на територію України, відповідно до документації, затвердженої Кабміном, і пройшли державний ветеринарно-санітарний контроль.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Здаеться фермери повинні виробляти та експортувати сільгосппродукцію а не імпортувати ії.Крім того на хмельниччині е свое свиняче плімгосподарство.Здаеться це не зовсім вірне використання грошей. А якщо для цього використовували державні кошти – це просто злочин.

    • На Хмельниччині немає селекції свиней типу породи ландрас.
      І ще одне – фермери нікому і нічого не повинні! Крім плати податків згідно чинного законодавства. Питання приорітетності експорту – це питання до влади, яка через заходи фінансової підтримки, а не чисто адміністративних заходів, мала б регулювати ці питання.

      • Вибачаюсь за “повинні”.Щодо селекції в Хмельницькому племоб”еднанні е хороші породи свиней.Щодо влади згіден що вона зобов”язана думати про підтримку свого виробника.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.