Бюджет Хмельницької області виконаний на 97% – Дерикот

У 2013 році бюджет Хмельницької області виконаний на 97%.

Про це голова обласної ради Микола Дерикот заявив в інтерв’ю “Незалежній громадській газеті”.

“Невиконання становить три відсотки. Це пов’язано з тим, що Міністерство фінансів України затвердило доходи загального фонду обласного бюджету, що на 15,6% більше попереднього року. У дійсності маємо три відсотки невиконання. Ми їх застерігали, що показник росту завищений. Адже Хмельниччина є не промисловою областю, а аграрною”, – пояснив він.

Водночас пан Дерикот зауважив, що протягом минулого року найбільше капіталовкладень спрямовано на Антонінську спеціальну школу-інтернат Красилівського району — за сім мільйонів там зроблено капітальний ремонт навчального корпусу і гуртожитку.

“Не соромно за дитячий будинок Хмельницької обласної ради на Львівському шосе, що у місті Хмельницький, де ідеальні умови для перебування й виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: це і утеплення фасадів, і перепланування кімнат на дві і чотири дитини. Подібне поліпшення житлових умов забезпечили в інших будинках-інтернатах краю”, – зазначив Дерикот.

На ще одну пріоритетну галузь обласної влади — охорони здоров’я — було витрачено 12,1 мільйона гривень.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.