На війні з російськими окупантами загинув у місті Бахмут загинув хмельничанин Дмитро Крамар.
Один із найідейніших та хоробрих націоналістів міста Хмельницького, який з 2018 року робив смерть ворогам в лавах 8 полку ССО.
Один із засновників націоналістичної формації Фенікс. Всі знали його як відданого, відповідального та безкомпромісного бійця який йшов завжди до кінця.
«Сьогодні ми звільнили наші храми від впливу російської православної церкви, яка століттями пропагувала інтереси росії. Це не зміна віри, а зміна юридичного підпорядкування. Все інше абсолютно залишається те саме: Бог в нас один, віримо так само, молитися та обряди будемо проводити також ті самі», – зазначили мешканці сіл.
Представники УПЦ МП вважають, що дискримінація православних віруючих громадян на Хмельниччині продовжується. При так званих «мирних переходах з УПЦ до ПЦУ» не враховується волевиявлення дійсних членів релігійної громади залишитися в УПЦ, а такі «переходи», як правило, відбуваються у формі мітингів чи масових зібрань в будинках культури чи навіть під відкритим небом, нерідко за закликами окремих представників місцевої влади та ще й під час війни, коли подібні зібрання заборонені законом.
Принцип безбар’єрності – один із головних у відбудові України. Це офіційно задекларовано Міністерством відновлення, розвитку громад та інфраструктури України. Задля цього рух «Зе!Жінки» і проводить регіональні конференції.
Важливо, щоб ініціативи Першої леді Олени Зеленської і прийняті Верховною Радою України закони були реалізовані на місцях, а заклади будь-якої форми власності були налаштовані на умови безбар’єрності, – зазначив нардеп Сергій Мандзій.
Судом встановлено, що військовослужбовці, перебуваючи на території військової частини в особливий період, виконували обов`язки військової служби з ознаками алкогольного сп`яніння, а саме: запах алкоголю з порожнини рота, порушення координації рухів, поведінка, що не відповідає обстановці.
За даними слідства, у жовтні 2020 року пізно ввечері сім’я хмельничан – мати та діти віком 4 і 9 років – відчули недугу. Припускаючи, що це харчове отруєння або ротавірусна інфекція, вночі викликали «швидку».
На виклик приїхала лікарка у складі бригади екстреної медичної допомоги. Вона не в повній мірі провела обстеження, щоб виявити потенційні причини нудоти і блювання у дітей. У підсумку встановила хворим невірний діагноз.