Під час чергового обміну військовополоненими Україна повернула додому 160 своїх захисників. Серед звільнених із російського полону — троє військовослужбовців із Хмельницького району.
Про повернення українських воїнів повідомив начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Тюрін.
За його словами, захисники перебували в російському полоні ще з 2022 року. За цей час вони пройшли через важкі випробування, а тепер нарешті повертаються на рідну землю.
Після повернення на батьківщину військовослужбовці проходитимуть необхідне медичне обстеження, лікування, психологічну реабілітацію та відновлення. Також поруч із ними будуть їхні рідні та близькі, які чекали на цей день протягом тривалого часу.
«Вітаємо наших воїнів удома. Попереду — лікування, відновлення і підтримка родин», — зазначив Сергій Тюрін.
Обміни військовополоненими між Україною та Росією тривають. Повернення кожного українського захисника залишається одним із пріоритетів держави.

