На Хмельниччині правоохоронці встановлюють обставини дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої травмувалися дві 12-річні дівчинки.
Аварія сталася 25 червня близько 18:00 на перехресті вулиць Болбочана та Яворницького. За попередньою інформацією, зіткнулися електросамокат, яким керувала 12-річна місцева жителька, та автомобіль BMW під керуванням 17-річного місцевого жителя.
У результаті зіткнення тілесні ушкодження отримали водійка електросамоката та її 12-річна пасажирка. Обох постраждалих госпіталізували до Хмельницької міської дитячої лікарні, де їм надають необхідну медичну допомогу.
За фактом дорожньо-транспортної пригоди слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України — порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило потерпілим тілесні ушкодження.

