На майданчику Хмельницької атомної електростанції 25 червня проводяться слідчі дії за участю уповноважених правоохоронних органів. Про це повідомили в АТ «НАЕК «Енергоатом».
За інформацією товариства, слідчі заходи стосуються окремих закупівельних процедур, які були проведені у попередні роки. Деталі кримінального провадження наразі не розголошуються.
У компанії наголошують, що надають правоохоронцям повне сприяння, забезпечують доступ до необхідної документації та інформації відповідно до вимог чинного законодавства. Також в Енергоатомі заявили про зацікавленість у всебічному, об’єктивному та неупередженому встановленні всіх обставин справи.
У товаристві зазначають, що чинне керівництво послідовно дотримується принципів прозорості та підзвітності в управлінні компанією, підтримує співпрацю з правоохоронними органами та виступає за належну правову оцінку можливих порушень незалежно від часу їхнього вчинення.
Водночас в Енергоатомі запевняють, що проведення слідчих дій не впливає на виробничі процеси та безпеку експлуатації об’єкта. Хмельницька АЕС продовжує працювати у штатному режимі, забезпечуючи безпечну експлуатацію енергоблоків і стабільне виробництво електроенергії для потреб держави.

